SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1605118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
06.01.2020 DT
Raz w tygodniu miała być gimnastyka - więc padło na dzisiaj. Wyhaczyłam w sieci filmiki ze staniem na przedramionach i uznałam, ze to bedzie dobra wprawka do stania na rękach, które gdzieś się zatrzymało i nie idzie. Wyglądało to na filmikach zupełnie znośnie i byłam pewna że obwieszczę dzisiaj zwycięstwo. I klops. Nic nie obwieszczę, poza tym że na początku treningu wydawało mi się to niemożliwe, zeby oderwać głowę od podłogi, a pod koniec stałam już przy słupku. Oczywiście próbowałam stanąć na końcu bez pomocy słupka i zaliczyłam piękny spad eufemistycznie napiszę "na buzię".
Cały pic w tym, ze każda pozycja odwrócona wymaga znalezienia własnego środka ciężkości. W staniu na głowie bez problemu taki znajduję układając ręce w łódkę - jest na filmiku, trochę czasu mi zabrało znalezienie tego środka w innym ułożeniu rąk - w wyprostowanych. Potem zabawy przy słupku. Ale jako że optymistyka jestem to widzę siebie pięknie stojącą na przedramionach za jakiś czas:)
Były też mostki, szpagaty, pompki i standardowe fikanie do stania na rękach.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Tak za pierwszym razem to nawet mniej skomplikowane sprawy nie są łatwe do wykonania.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
07.01.2020 Qasi LEŃ
Powrót do pracy na fulla, powrót do życia życiem taksówkarza, oczekiwanie na małpę @ plus zbliżający się urlop - wszystko sprawiło, ze wrzuciłam wczoraj na luz. Dodatkowo po tych próbach stania na przedramionach miałam takie zakwasy, ze nie wiedziałam, ze w przedramionach mogą być! Plus boki ciała - gdzieś wewnątrz - straszliwe uczucie, jakby mnie kto obił/pokopał po bokach tułowia.
Ale posiedziałam trochę na ruskich stronach baletowych, poprzypominałam sobie niektóre rozciągania - i dobre 45 minut zrobiłam takiego baletowego rozciągania do szpagatu. Potem jeszcze trochę pogapiłam się na yogowe kanały i zrobiłam kilka podejść pod stanie na przedramionach przy ścianie. Plus taki, ze juz się bez problemu wybijam i łapię pozycję, strachu też coraz mniej. Minus, ze nie umiem rozmieścić cc na całych przedramionach, tylko na łokciach. Dzisiaj w planach siłka, trochę się boję tłoku bo akurat mam taki trenio, ze potrzebuję do stojaka i sztangi na dłużej się przyssać... A stojak cały JEDEN, co sie nadaje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To chyba na większości siłowni teraz taka moda że dobry stojak do przysiadów jest jeden. U mnie tak samo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
https://www.sfd.pl/IRON_LADIES_SFD_2019-t1198283.html 
4

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
No..za ogarnięcie się należy Gratki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
O super Paatik! Należy się, graty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Gratulacje Za konsekwencję i zmianę podejścia się należy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium