SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1613463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Teraz zamiennik wina TUR chłopcy ciągną nosem i też jest fajnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Dzięki Wam za rozgrzeszenie. Tsu - nie wiedziałam co to jest Alpaga. Musiałam sprawdzić.:) Za moich czasów to było "wino marki wino", albo "jabol"...

Ja tez nie wiedziałam, mąż mnie uświadomił dopiero... za mojej młodości nie patrzyło się na markę, tylko na cenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627793
@Fans "Paatik, ten lod byl nieduzy w sensie szybko czy ze na malym patyku?" - jak nie odpowiem to źle będzie, dodam więc jeszcze ze czekoladowy i puszczaj dalej wodze fantazji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627793
Wrzucam u siebie link od Paawo z cwiczeniami na siłę biegową.
https://bieganie.pl/?show=1&cat=285&id=5188

Ciemno szybko się już robi i w tygodniu nie mam jak po lesie hasać więc jest plan powrotu na osiedlową siłownię ze skakanką plus schody tam są. Jak dodam jeszcze niektóre ćwiczenia z tego linka to może wyjść niezły trening dla mojego serducha.

Rodzina była miła i mi nowe buty zafundowała. Najwyraźniej bieganie uznali, ze jest mniej groźne niż siłownia (w lesie fajnych facetów brak, przynajmniej co do zasady). A ja sobie po cichu dokupiłam jeszcze sensor kadencji. Jak sie bawić to na wypasie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jakie buty wybrałaś Paatik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627793
Tsu - Koszykarz maczał w tym palce (myślałam ze lubi kupować buty tylko dla siebie...). Mi powiedzieli ze to idealne dla początkujących latających po górach. Nie dyskutowałam na zasadzie, ze i tak się nie znam a kasa nie moja.
Pewnie po kilku miesiącach będę bardziej świadomym biegaczem i sobie kupię coś co będę chciała.
Ale się cieszę z nowej zabawki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627793
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tej pieśni to Panie nie znają?
Za kilka lat
Mieć u stóp cały świat
Wszystkiego w brud
Alpagi łyk
I dyskusje po świt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Fajne bucioszki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Fajne buty, teraz nie ma wyjścia - trzeba biegać regularnie

Też mi się podobają te ćwiczenia siły biegowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium