SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nie testowałam, ale podobno na odciski super jest z rossmana
krem do stóp z łojem jelenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Bziu - tak jakoś mało smacznie brzmi ta maść na rączki. Jak będę w desperacji to popróbuję, póki co goję się bez wspomagania jeleniem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
11.04.2023 FIKANIE
Poszłam fikać. Szpagat jeszcze zrobię, nogę do góry podniosę, jakieś stanie też zrobię - czyli forma jest:)
Kolejna próba scyzoryków - niestety nie umiem poprawić wyniku z poprzedniego tygodnia. Mało mam w tym tygodniu okazji do nagrywek, ale nie odpuszczę - jeszcze spróbuję.
Po tym fikaniu tak nie zassało na głoda, ze miska przewalona....
Takie mam wrażenie, że sobie żołądek rozepchałam tymi kilkoma dniami obżarstwa i teraz wrócić na dobry tor nie mogę. Jakieś ciasta i takie niezdrowo słodkie sprawy za mną chodzą, a już dawno nie chodziły.
No nic, trzeba się podnieść, koronę nałożyć i zasuwać z godnością i nadzieją na lepszy dzień.

A w lodówce resztki. I jak tu pozwolić, zeby się jedzenie marnowało? Takie śniadanko mało redukcyjne weszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
też dojadam po świętach - sałatki głównie różne. Nie lubię wyrzucać jedzenia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Kopytka zasmażane z cukrem… na oleju kokosowym (malutko, tak aby wysmarowało patelnię) i twaróg chudy dla równowagi.





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-04-12 11:04:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22597 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356217
Łączę sie w bólu dojadania...

Dziś mam trzeci dzień walki z sałatką jarzynową i bigosem "od mamusi".
Sałatka spoko, ale ilość majonezu dodana tam przez mamę wywala mi cholesterol na 300% normy od samego patrzenia.
I muszczę rozcieńczać dorzucając nowe warzywa.
3

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Uwielbiam sałatkę jarzynową i smutno mi dziś było jak zjadłam ostatnią porcję jaka została Za to ciasto leży nie ruszone, dwa różne serniki i nikt nie chce jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Ghorta- sałatkę właśnie dokańczam na lunch z wędzonym pstrągiem (coroczny prezent od sąsiadów, ktorzy wędzą przydomowo i nam smrodzą tym dymem). Na szczęście Babcia robi własny majonez i mało go daje. Już wyszkolona:)
Viki - w tym roku pożarłam cudze ciasta (2 kawałki miodownika od sąsiadki i szarlotka z wiśniami od "Teściowej"), własnych prawie nie ruszyłam, ale i tak wymiotło....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Ja w tym roku nic nie robiłam, pojechałam na gotowe. Niestety wybredna jestem w kwestii ciasta więc było tylko jedno które mi podeszło, ale smakowało każdemu więc szybko się skończyło
Największy niedosyt to jednak czuję w kwestii faszerowanego kurczaka uwielbiam i co roku robiłam, a teraz były pierwsze święta od lat, na którym tego kurczaka zabrakło. I cały czas za mną chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium