SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3338 Napisanych postów 4325 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107922
Ale leciutko biodro praktycznie nie idzie pierwsze, moze na osttanich repach lekko, ale to nie przeszkadza wg mnie i jest bardzo ladnie ja uwazam jednak ze czworki nieco sa za mocno zaangazowane na samym poczatku i pewnie gdybys startowala z nieco wyzszej pozycji biodra a piszczel byl bardziej w pionie jak zaczynasz faze push to tego ruchu biodra na poczatku by nie bylo - bo czasem tak jest ze biodro idzie najpierw w gore, by wlasnie przyjac te optymalna pozycje i dopiero jak biodro jwst na odpowoedniej wysokosci dopiero angazujesz jak trzeba tylna tasme i dalszy ruch jest swietny. Ale jak masz komfort takiej pozycji jak teraz to rob tak, to jest jak z kazdym skillem, czym wiecej bedziesz robila tym lepiej bedzie ci szlo i drobne niuanse z czasem sama zauwazysz i cialo skorygujesz. Tak jak na filmie wyglada barfzo ladnie ciezar jakby nic nie wazyl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3338 Napisanych postów 4325 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107922
Na tym ostatnim filmie masz konkurencje w martwym, hehe, gosc za toba tez martwy zobacz, on ma od ciebie krotsze nogi a jak startuje wysoko z biodrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
Widziałam go kątem oka...
Madzia, ja tak sobie myślę że porobię co 5kg i zobaczę w którym momencie wejdzie biodro. Wtedy na tym "problematycznym" ciężarze spróbuję wypróbować start wyzej/niżej.
Coś musi być z ustawieniem bo w trapku (wiem, inny chwyt)ta stówka poszła, a w regularnym nawet 90 nie poszło... W trapku na pewno też więcej 4ek niż w zwykłym MC...
Dzięki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3338 Napisanych postów 4325 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107922
Jak bedziesz miala taki set up jak tu to na wiekszym ciezarze wejdzie ci biodro, tylko pytanie czy to mysi byc cos zlego? Niekoniecznie. Moze wlasnie biodro idac najpierw w gore koryguje ci autoamtycznie pozycje i jest git.
Poprobuj jak piszesz z roznych ustawien, nagraj i sobie z trenerem zobaczysz.

Ty to lepiej przysiady dawaj, bo martwy to jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
Madzia - Kebul i ajazy (i ja się z nimi zgadzam) traktują to wysokie biodro trochę jak wskaźnik ile pleców jest w martwym. I wolałabym aby więcej doopy było niż pleców - bo jak widać doszłam do sciany z cięzarem ciągnietym plecami.

Z przysiadami to jaja były, ale facet miał cierpliwość. Jakby tak jeszcze z 3-5 razy ze mną te siady porobił to zacznę kumać jak sie ustawiać. Jak bedzie na siłce to bede go męczyć -czy mam siady czy nie w planie - moze w ten sposób do czegoś dojdę. Plan się rozjedzie, doomsy będą - ale moze przestanę tak kaleczyć.
Takze kiedyś będą filmy z przysiadem:)


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2022-02-10 10:08:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3338 Napisanych postów 4325 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107922
Wiadomo, robisz jak trener kaze, kazdy musi sobie marwty pod siebie teoche dostosowac, tak jak napisalam dobrze robisz i jest teraz bardzo dobrze, to tylko moja obserwacja z tym biodrem bo znam ten problem dobrze jakbys spytala 10 roznych trenerow to kazdy cie by pewnie minimalnie inaczej ustawil, wlasnie o takie niuanse chodzi, lekko nizej wyzej, kwestia dopasowania, ja mialam ze 3 podejscia do dobrego setupu i kazde niby bylo optymalne, nie ma jednej drogi rob jak robisz i sluchaj sie trenera ktory cie zna, masz z nim wyniki a to najwazniejsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
... i żebym ja Ci nie doradził bo to już będzie padaka
Fajnie Ci Patik idzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
Tomasz - Ty rób te swoje martwe...
Nie wiem czy coś nowego wstawiałeś poza tą pierwszą próbą co od razu na stówkę na małych kółeczkach się rzuciłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Tak, jest wiele do poprawy. Ale nie poddaję się, będę poprawiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium