SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Wydaje mnie sie że zamykaja parki ze względów bezpieczeństwa i by młodzi nie mieli gdzie łobuzować. Nie wiem czy ja bym sie odważyła truchtać przy parku gdzie żywej duszy nie widac. Może zaopatrz sie w jakis gaz pieprzowy? Ostatnio w trójmieście nieciekawe rzeczy sie działy


Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2018-10-23 09:08:05
1

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Paatik mam chyba podobną wrażliwość jeśli chodzi o filmy. A od pierwszej ciąży to wszystkie wątki filmowe związane z przemocą czy krzywda dzieci sa dla mnie za mocne. To dla mnie za silne emocje. Dzięki za tą opinię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
A ja ślubną w 8 m-cu na Urodzonych Morderców zabrałem Córka bez skłonności do przemocy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Ja byłam w ósmym miesiącu na Szopenie. Też urodzili się bez skłonności do przemocy, chociaż trochę się dziwię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607773
Jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby parki zamykali
Ja mam zestaw gaz pieprzowy + pałka teleskopowa, lepiej się biega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
25.10.2018 fikanie only
Zima idzie i jeść mi się chce. Tak właściwie to chyba całe ostatnie 3 dni myślę tylko o jedzeniu. Nie tylko myślę...

Nawet to fikanie mi dzisiaj nie szło - impas. Postępu na filmikach nie widać, natomiast załapuję kolejne triki.Lekkie ugięcie rąk pomaga się lepiej wybić (mniej siły z wybicia, a nogi idą dalej); już w czasie wybijania trzeba próbować się pionizować - no i najważniejsze - ciągle mi nie wychodzi "nie" wybijanie się. Ale dociągnąć nóg bez wybicia jeszcze nie daję rady. No i najważniejsze - jak już stoję to głupieję. Zamiast zaczynać balansować i przenosić ciężar między palcami a nadgarstkami to ja myślę "O stoję! Ciekawe jak długo mi się uda." I klops.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
uff, a jasie zastanawialam, czy cos ze mna nie halo, ze wciaz jem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
u mnie to samo wagę chyba schowam na zimę ładnie to stanie na rękach Ci idzie, czuję się jak drewno przy Tobie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Nene - jak krew z nosa mi idzie to stanie na rękach i sie wkurzam bo ja z tych co tak długo próbują, az wyjdzie. Ale zapału starcza na kilka tygodni. Taki typ co to książkę czyta na raz, prezentację robi ciurkiem przez ileś godzin, aż będzie "wylizana" etc. A tu sie tak nie da - mogłabym 3 godziny pod rząd fikać - a nic nie poprawię. Pierwsze 30 minut fikania jest najsensowniejsze - potem już bolą nadgarstki i g....z tego wychodzi. Ale uparcie męczyłam prawie godzinę. Co było głupie i już się postaram nie powtórzyć. Oglądając filmiki z początku i końca - widzę jak bez sensu było ostatnie 30 minut.
I trzeba wracać do regularnego planu, bo taka wolna amerykanka lenia we mnie budzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium