SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1614948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Paatik
Śliwka - jedna nie paczka, winko - jedna lampka nie butelka


Wieczór jeszcze długi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
Turoniu drogi - juz z kuchni znikam się rolować:)
I zapomniałabym o najważniejszym - poszłam na iron balcony i się fajniej zmeczyłam niż w lesie:)
RDL 45kg 10x10 + odwodzenie nogi z gumą w tył/bok po 10 na nogę 10x10
flor press z gumą 3x12p+ przenoszenie KB10kg w leżeniu za głowę 3x12p
TRX pull ups 3x12p
Niby nic, a generalnie weszło ładnie wszystko
45 minut i 220kcal poszło:) czyli ta lampeczka wina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
09.05.2020 AEROBY
Ten wczorajszy bieg nie dawał mi spokoju - powtórka w normalnych butach plus wkładka - i tak już zostanie - to najlepsza opcja. Jakbym coś znowu zaczęła z butami kombinować proszę na mnie głośno krzyczeć.
Pod koniec prawie umierałam - ale ok, już wiem że tętno max to gdzieś w okolicach tego 188 leży. Podczas cool down specjalnie włączyłam jeszcze "kardio", żeby sprawdzić jak szybko z tego umierania przejdę w normalne tętno - i właściwie po 7 minutach byłam "świeża"...
Mimo, ze umierałam zobaczyłam wreszcie na odcinkach jakieś cyferki poniżej 7 i bardzo mnie to cieszy. Następne biegi juz na spokojnie, na tętno.

I prośba do ogarniętych elektronicznie/gadżetowo: mam czujnik kadencji Polara - w zeszłym roku bez żadnego problemu pracował z Garminem. Potem była gwarancyjna wymiana Garmina, niedawno próba użycia po przepięciu na inne buty - klops. Więc rozmontowałam, założyłam nową baterię i wczoraj przyczepiłam do butów. Nie widziało czujnika, kazało "pokręcić pedałami" - ale mimo to kilka pierwszych kroków z wczoraj pokazało. Czyli czujnik połączył się z zegarkiem i na pewno baterię dobrze wsadziłam. Dzisiaj przemontowałam do drugich butów, docisnęłam wszystko - i klops, nic nie pokazało.
Gdzie szukać winnego? Wczoraj miękko resetowałam Garmina na wszelki wypadek, ale jak widać nic nie dało.

I jak każda blondynka cieszę się jak mnie gadżety chwalą:)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ładny bieg, 4 z przodu na 500m, później niewiele ponad 5, szacun
bardzo dobrze - mobilizujesz mnie żebym szybciej przebierał nogami ,

a co do czujnika to ja bym próbował go sparować z telefonem i zobaczył czy widać go czy nie widać w urządzeniach BT, a później czy da się z Endomondo sparować albo z jakimś innym programem np sporttracklive
z poziomu zegarka też powinna być jakaś informacja czy jest coś po BT podłączone czy nie
ale generalnie to może coś jest nie halo z tym czujnikiem a Ty szukasz w zegarku przyczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607902
Paatik nie mam czujnika kadencji więc nie wiem jak to działa. U mnie jak wybiorę bieg, to zanim włączę start zegarek łapie gps i pokazuje info że pas piersiowy jest połączony. U Ciebie łączy się ze sprzętem na początku? Bo jak ja nie poczekam to później mam dziwne tętno albo GPS pokazuje głupoty.
Poza tym np. w Polarze było tak, że po wymianie baterii za każdym razem trzeba było pas usunąć z zegarka a później sparować na nowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
Viki - owszem, też pokazuje ze pas i GPS podłączone. Natomiast tego czujnika kadencji on nigdy jakoś specjalnie nie notyfikował - a działało.
Póki co faktycznie jutro sprawdzę go z Endomondo. Nie mam jak go usuwać z zegarka bo nie pokazuje, ze go widzi... Ale jednak wczoraj na chwilę "zaskoczył"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Pięć na dziesięć zakupionych przeze mnie baterii CR2025 (do pasa Hr) wykazuje stopień naładowania w granicach 10-20%. Raz nawet kupiłem baterię nową a już rozładowaną. Może niski stopień naładowania jest przyczyną?
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Paatik spróbuj zainstalować aplikację polar beat i tam sparować czujnik. Wtedy aplikacja powinna Ci wskazać czy jest aktualizacja oprogramowania do czujnika oraz jaki jest poziom naładowania baterii w czujniku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium