SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 538216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3638 Napisanych postów 9904 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 544947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3558 Napisanych postów 29798 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 641655
no nikt - ale teraz już wiesz że siebie nie doceniałaś i możesz spróbować tej 40 bez większych obaw.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2009 Napisanych postów 14649 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 270520
Ty może powinnaś sobie zrobić podejścia do maksów w WL i MC i bylby punkt odniesienia do nowego planu jakiś? skoro i tak Cię tak nosi

ale jak już próbowałas i było cięzko to trochę głupio znowu zaraz cisnąć maksy

a w deloadowym tyg to sie baw zamiast cisnąć, żebys potem miała nowa moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3638 Napisanych postów 9904 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 544947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
08.10.2019 Dzień Lenia i 1/2 Obżartucha
Życie zadecydowało za mnie - 2,5 godziny w plecy bo był korek na autostradzie... ot realia powrotu do domu z roboty w Trójmieście.
Nim ciśnienie ze mnie zeszło to już zjadłam dwa obiady na raz i postanowiłam zostać w domu. Plus taki, ze lepiej spałam i śnił mi się balet a nie targanie ciężarów:)
09.10.2019 DT
Pupa - poranny trening kontrolowany:)
Bziu obudziła we mnie potwora ucząc pasków. Nagle mój ulubiony RDL daje się robić i robić i sufitu nie widać:) A przedtem sztanga mi z palców wylatywała przy 50kilka.
Zrobiłyśmy obowiązkowe przysiady (a już myślałam, ze zapomniała i nie chciałam przypominać), HT, HT na jedną nogę (słabo mi szło), samoloty, chodzenie z gumą, ginekologa we te i we wte i na pewno coś jeszcze... A i tak pamiętam tylko RDL!
Juz wiem - takie szybkie, krótkie ciągi tylko na ruch w biodrach przód/tył.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2009 Napisanych postów 14649 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 270520
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2495 Wiek 33 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 32428
Dobry wieczór.
Ja tylko słowo, bo u Fansa to nie chcę łobuzować.
Chcesz to unikaj przecinania fal, demokratyzacja jest póki co.
Niestety nie mogę się odzywać tylko wtedy,gdy się zgadzamy, to nie miałoby sensu, przynajmniej dla mnie.
I nie wiem czy ja też mam unikać, bo tak to zabrzmiało, wolałbym wiedzieć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1722 Napisanych postów 2582 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 73928
bziubzius

A rdl dzis pięknie

Bez filmu się nie liczy
A czekaj, to nie ten dział
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Generalnie to opanowała mnie ta druga "ja", ta zła i leniwa - ale walczę.
Na strychu w robocie od kilku dni kombinacje alpejskie, ważenie sztangi emerytki, dokupowanie talerzy -ale wszytko mam teraz perfect! Mam 22,5cm!
I nowa zabawka przyszła:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

Wheyvita