SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Viki - dzięki, własnie godzinę męczyłam - rozciągałam i rolowałam. Definitywnie jest to ból boku biodra, też doszłam do tematu kaletki. Boli podczas stawiania nogi - np. zejście ze schodów jest dramatem. Ale podczas ćwiczeń w leżeniu - zero problemów. USG zrobię w tygodniu bo to łatwo załatwić. Dobry fizjo - to juz większy problem.
Za chwilę wracam do kolejnych rozciągnięć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Technika, technika, chyba już kiedyś coś pisałem na temat techniki biegania w tym dzienniku
Szybkiej rehabilitacji życzę.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Ból biodra czasami z kręgosłupa może wychodzić, to nie musi być samo biodro. Miałem z tego powodu kiedyś operację kręgosłupa. Chodzić nie mogłem, a potem to już strasznie było, d... mi urywało bólu. Powodzenia.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
@Szajba - ja z Tobą w kwestiach merytorycznych zgadzam się zawsze. Tez podejrzewam technikę, tylko kurcze blade co jest technicznego w bieganiu po lesie!!! Wrrr.... dojde kiedys do tego, nie ma bata, choćbym trenera miała zaangażować (w domu umrą ze śmiechu).
@Olo - też miałam takie myśli, ale wszelkie testy, rozciągania itp. prowadzą raczej do nóg lub tyłka, niż do kręgosłupa... Nie wiem czy 2ki, 4ki czy kaletka czy kretarz czy powieź czy gruszkowaty - ale lędźwia wydają się nie narzekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
02.03.2019 BASEN
Próby ratowania honoru - zabrałam biodra z Gremlinem na basen. Biodrom się podobało, Gremlinowi nie.
Myślałam, ze przecwanię Gremlina - wzięłam sobie pas Polara i włączyłam Endomondo, a z Gremlina mialam mieć dystans. Fakt, ze jak wpisałam mu długość basenu to on grzecznie przeliczał każdy basen na dystans. I to jest jego wielki plus, bo ja notorycznie gubiłam sie w liczeniu basenów. Więc tu byłam gotowa go ucałować. Jakby ktoś nie wiedział - Garmin ma osobny pas do biegania, osobny do basenu. Nie chciało mi się tych stówek dodatkowo wydawać, założyłam, ze wpiszę sobie dane z Polara. I tak zrobiłam. Ale na Gremlinie nie zrobiło to wrażenia - kalorii nie zmodyfikował, nie ocenił tego wysiłku pod kątem aerobowym, w ogóle "olał" te dane - tyle co łaskawie pozwolił wpisać. Po raz kolejny pokazał, ze na jakąkolwiek współpracę czy kompromisy nie jest gotowy.
Poniżej ten sam trening według obu:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać masz Paatik biodra stworzone do innych celów niż bieganie.. natury nie oszukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu nie.. a jaka ładna oprawa.. i jeszcze jakby filmy były to normalnie dziennik by z top 3 nie schodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Bez filmu się nie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik
Taniec brzucha?




Approved
Ewentualnie na rułce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium