SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1614724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja czekolade uwielniam, z migładałmi/orzechami zwłaszcza, ale całej naraz nie zjem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55054
Mi po ciąży wystarczy kawałek czekolady wliczony w makro :p ale sobie nie żałowałam więc pewnie dlatego tak już mnie nie ciągnie :D zapewne do pierwszej @ tak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607902
To ja mam jak Bziu - z orzechami uwielbiam, ale gorzką i całej nie zjem
W sumie tyle czasu nie używam cukru i tyle nie jadłam słodkiego wcale, że niektóre rzeczy naprawdę są dla mnie za słodkie. Jem głównie gorzką czekoladę i jakieś własne wypieki. Te moje dla gości zwykle mało słodkie, a dla mnie w gościach za słodkie Chociaż zdarza się że coś jest bardzo słodkie i dobre, ale to nie da się dużo na raz zjeść, bo zaraz mnie mdlo i mam ochotę przegrzać słonymi paluszkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356355
Paatik
Mleczna z migdałami….
Chyba każda byle nie gorzka bym zjadła…


No i po co było psuć dobre migdały tą słodką czekoladą?

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Jak już rozmawiamy o czekoladzie... Jestem fanką gorzkiej, ale takiej 64%, więcej nie. I mleczna mlecznej nierówna, Milka mnie zasłodzi, a Wedel już nie. Ale prędzej zjem całą gorzką naraz niż całą mleczną, bo za dużo słodkości. Tylko ja jestem straszna pod tym względem, będę jeść, aż się skończy, najwyżej wyciągać po kawałeczku przez cały dzień. Miałam kilka podejść pod "kupię sobie czekoladę i będę jeść pasek do kawy rano", ale starczała na dwa dni
Rzadko jadam nadziewane, bo za szybko wchodzą Nadziewaną to mogę w minutę spałaszować, a kalorie te same. Kiedyś się strasznie utuczyłam na tych wielkich czekoladach "prezentowych", co mają prawie 300 gramów. Jakie to dobre! Zalety "normalnej" czekolady i odrobina pralinkowego szaleństwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627826
Nadziewanych i milki nie tykam.... Potrafię kupić taką wielką Lindta mleczną z orzechami i rodzynkami i wiecie co zrobić....
Ale rzadko mam takie akcje - kilka razy w roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627826
Przerąbane. To że dzień szczepienia będzie DNT to zakładałam, ale że dzień potem jeszcze będę zdychać?
Trzecia dawka mnie rozłożyła na łopatki... Gniję na kanapie i się zastanawiam czy jutro będzie już normalnie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
2-3 dni i wrócisz do siebie, po szczepieniu trzeba chwile dac sobie oddechu, ja w pn ide i zobaczymy jak zareaguje, poprzednie splynely po mnie jak po kaczce
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium