SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1612474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627765
Szanownej Mamy nie będę tu prezentować:)
Nie nabijać się. Mam dzisiaj nastrój ciut refleksyjny i niech juz tak do wieczora zostanie. Jak jutro przeżyję tą szkołę to idę na siłkę - choćbym tylko górę miała robić na leżąco lub siedząco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
strumyk
szok, prawie sie nie zmienilas :)


Dobre geny

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Szanowa Pani to całkiem na laurach spoczęła?
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22624 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356335
_Szajba_
Szanowa Pani to całkiem na laurach spoczęła?


To sie teraz laury nazywa?

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627765
Wczoraj pierwszy raz kostka dała się dotknąć... Do środy wieczorem gula dookoła kostki rosła w oczach. Dzisiaj jakby mniejsza, ale daleko do normalności. Będzie masowane coby płyn przepchnąć. Normalnie boję sie stanąć na prawą nogę na full ciężar. Najgorzej ze non stop siedzę i nie mam jak nogi wyzej ułożyć. Porobiło się, ale chyba apogeum tragedii juz za mną.
Co się naoglądałam na yt o stawie skokowym i kolanie po polsku, ang, rusku i włosku to moje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Paatik
Wczoraj pierwszy raz kostka dała się dotknąć...

Przykro to czytać. Zdrowia raz jeszcze.

A przy okazji. Wiele się na temat techniki mówi w Twoim dzienniku. Martwy ciąg, wyciskanie, przysiady, itp... A co z techniką biegu?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627765
Jasne - co do biodra i kolana - masz 100% rację.
Co do kostki - to nie technika, a korzeń przykryty liściem.
ALe jak wrócę do tej zabawy to na trochę innych warunkach, technicznych też:) Teoretycznie się wzmocniłam podczas obowiazkowego uziemnienia.
Inna sprawa, ze kostka kostką - a obowiązki i tak człowiek swoje ma. Mało tego leniuchowania z nogą w górze było - więcej jeżdżenia w te i we w te z Młodymi.

Reasumując - idzie w dobrym kierunku. Rachunek błędów, win i wypaczeń zrobiony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium