SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1599065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
To ja proszę o instrukcję, bo nie łapię jak to zrobić. Tą wtyczkę...
Kabo - jak wolisz, może powrzucajmy u siebie do końca maja? A w czerwcu możemy się pobawić w jakieś zadania na czas czy na km... ot tak, dla urozmaicenia - i wtedy osobny temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Paatik ja mam podstawową wersję Stravy, nic nie płacę i mi GAP pokazuje. I zawsze tam są górki większe niż pokazywał Polar czy Garmin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki
Paatik ja mam podstawową wersję Stravy, nic nie płacę i mi GAP pokazuje. I zawsze tam są górki większe niż pokazywał Polar czy Garmin


Strava zawsze pokazuje takie przewyższenia jakie zostają zaimportowane z zegarka. Jeśli chcesz skorygować je do wartości które Strava określa na podstawie wskazań milionów użytkowników, musisz sama o tym zadecydować. Tak jak na poniższym zrzucie


When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
Stary, dobry Endomondo.... ma moje wyniki z ostatnich 5 lat, co najmniej - to chyba w ogole mój najlepszy wynik
Widzisz Kabo - to po prostu wypadek przy pracy:)








Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-05-02 21:58:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Ładnie Paatik


_Szajba_
Viki
Paatik ja mam podstawową wersję Stravy, nic nie płacę i mi GAP pokazuje. I zawsze tam są górki większe niż pokazywał Polar czy Garmin


Strava zawsze pokazuje takie przewyższenia jakie zostają zaimportowane z zegarka. Jeśli chcesz skorygować je do wartości które Strava określa na podstawie wskazań milionów użytkowników, musisz sama o tym zadecydować. Tak jak na poniższym zrzucie






Szajba przewyższenia są ok, chodziło mi o to, że wykres ma trochę inna skalę przez co na Stravie lepiej te przewyższenia widać, a na Garminie czy Polarze inna skala i takie pagórki miedzy 200-250m są slabo widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik
To ja proszę o instrukcję, bo nie łapię jak to zrobić. Tą wtyczkę...


Klik i na samym dole masz wtyczki pod konkretne przeglądarki. Instalujesz, ustawiasz swoje dane i masz więcej wykresików w stravie :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
Próby pompek - uwaga, proponuje bez dźwięku bo słychać jak jęczę.






I w kwestii pompek tutaj planuję na tydzień zostać i rzeźbić. Przynajmniej czuję barki i ręce, a nie załamujący się brzuch i falującą klatkę piersiową.

Próby produkcji witaminy D - łapanie okienka ze słońcem. Niestety chętnych na wit. D było dwoje, ale jeden zdecydowanie nie chciał sie dzielić. Więc rozwiązanie było jedno - siłowe...





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-05-03 12:47:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
A ja walczę z pompkami przy pomocy piłki, a teraz się zastanawiam czy nie spróbować tak jak Ty... Nie znoszę pompek ale to mnie tylko umacnia w przekonaniu, że muszę je w końcu pokonać

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium