SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1605151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Siostro i kto mi teraz zwroci te 12 minut mojego zycia?

Intuicje masz dobra, jak zwykle, nie wrzucaj u nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta już widzę jak obejrzałeś całość, pięć sekund na początku, po trzy sekundy dwa razy w środku i góra cztery sekundy na końcu.
To wychodzi piętnaście sekund wkładu, a odzyskać od Paatik chcesz 12 minut, niezły biznes, nie dziwię się, że chcą Cię w tej Australii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Na poczatku 2 minuty - pierwszA mi zajelo upewnienie sie, ze te stroje sa jednak bez herbu Slaska Wroclaw, kolorystyka sie zgadzala. Na szczescie nie a druga zleciala bo sie zawiesilem nad wielkoscia nog prowadzacego - na zasadzie - jak to sie nie zlamie od samego stania o podskokach nie wspominajac. Pozostale 10 to rekompensata za te dwie, czyli jakby nie liczyl wychodzi 12.



Zmieniony przez - fanss w dniu 3/4/2019 11:38:31 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
A ja obejrzałam całość. Długość nóg, chudość i prostość (jest takie słowo?) - hipnotyzujące. A tułów zupełnie z innej bajki - nogami przebiera, a góra jakby na fotelu siedział, tylko witkami macha...

Brann - cieszę się ze znalazł się admirator moich przysiadów:) Musiałeś oglądać jak Fanss kenijczyka - sekunda tu, sekunda tam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik. Ja ZAWSZE oglądam Twoje przysiady. W całości

Jedyne do czego mogę się przyczepić to ustawienie kamery


Zmieniony przez - Brann w dniu 2019-03-04 11:54:28
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Paatik
Czemu płytko? Bo ciężkie...:)


Wielu ekspertów kulturystyki twierdzi, ż nie trzeba schodzić nisko z przysiadami, wystarczy do pozycji, gdy uda są równolegle do podłoża. Jeżeli nie robisz tego pod zawody w trójboju to bym się nie przejmował. Zbyt głęboki i nieprawidłowy siad może skutkować kontuzjami, a płytszy siad jest bezpieczniejszy, "zdrowszy".

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olo.. że płytsze bezpieczniejsze? Jak mobilność pozwala, to nic niebezpiecznego w głębokich siadach nie ma, wręcz przeciwnie, płytsze (do 90’) bardziej obciążają kolana. A u Paatik mobilność jak marzenie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Czasem pomimo świetnej mobilności układ dźwigni jest na tyle niekorzystny, że ciężko efektywnie (czytaj z dużym ciężarem) siadać atg. Są sposoby żeby sobie z tym radzić, ale na pewno nie przeskoczy się w tym aspekcie osób które mają budowę stworzoną do siadów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Tsubame33
Olo.. że płytsze bezpieczniejsze? Jak mobilność pozwala, to nic niebezpiecznego w głębokich siadach nie ma, wręcz przeciwnie, płytsze (do 90’) bardziej obciążają kolana. A u Paatik mobilność jak marzenie..


Nie uważam się za eksperta, ale bardzo często spotkałem się z takimi opiniami, nie tylko u kulturystów. Z tą mobilnością różnie bywa. Co do kolan to także słyszałem, że głęboki siad z obciążeniem bardziej niszczy kolana, a nie niepełny. Nie wiem, bo co ekspert to inna opinia. Myślę, że jeżeli to nie pod zawody to Paatik nie mus szaleć z głębokim siadem skoro nie jest on idealny i kolana nie idą dostatecznie na bok. Ja zawsze byłem w sztukach walki za dostosowywaniem techniki do ciała, a nie ciał do techniki, bo każdy ma inną budowę. Dawało to lepszą skuteczność i mniej kontuzji.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No zgadza się Night, tylko na początku muszą być spełnione podstawy techniczne: neutralne ustawienie miednicy, hipp hinge, odpowiednie spięcie całego ciała, stabilna pozycja itd.. a u Paatik to mi tego spięcia i stabilności najbardziej brakuje od początku. Środek ciężkości sobie radośnie pływa..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium