SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1595611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2557 Napisanych postów 5101 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78214
Ja myślałem że to dwie osob w jakiejś nowej pozycji !! To Ty?!
Jak można się tak wygiać?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345901
Co ta Paatik wyczynia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12962 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607713
Przecież to jest niemożliwe żeby się tak poskładać Paatik możesz się tak zapakować do walizki i lecieć na wakacje jako pasażer na gapę, spokojnie się zmieścisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12161 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627361
Viki - niestety o limicie wagi w walizce zapomniałaś:)
Tak na marginesie to jest zupełnie wygodna pozycja jak już nogi się znajda za głowa….
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
To byłby pierwszy i ostatni raz kiedy moje nogi znalazłyby się w tym miejscu .
Szacunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12962 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607713
Paatik
Viki - niestety o limicie wagi w walizce zapomniałaś:)
Tak na marginesie to jest zupełnie wygodna pozycja jak już nogi się znajda za głowa….



To już wiem skąd te limity się wzięły - żeby dorośli nie pakowali się do walizek, bo jak widać - da się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12161 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627361
05.07.2021 dzień nerwa
Wyniki matur dzisiaj... Zdali - uff.... Biorąc pod uwagę średnie wyniki w Polsce - zdali bardzo dobrze. Biorąc pod uwagę wymarzone kierunki - raczej nic z tego...

Rano siłka, żeby jeszcze przed wynikami się odstresować. Trochę pleców, trochę stania z buzią do ściany (nie lubię wrr!), trochę małpiego swingu i próby rozhuśtania się jak Viki do latania. Matko - jakie to straszne jest! Jak człowiek tak się buja to mu sie wydaje, ze zaraz się oderwie sam od tego drążka. I zaczęłam hamować - a potem na filmiku nie widać tego, ze tak silnie mną bujało...
I chyba to będzie na dzisiaj koniec bo trzeba się za dzieci i psa wziąć.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Wymarzone kierunki często rozczarowują więc może wyjdą na tym lepiej niż im się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12962 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607713
Ja mam tak za każdym razem - na drążku mi się wydaje że bujam się mocno i już bardziej nie dam rady bo mi ręce puszczą u stracę kontrolę nad tym co robię. Później oglądam filmik i prawie wcale się nie bujam, prawie że stoję w miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2557 Napisanych postów 5101 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78214
Pati" kto u Ciebie zdawał maturę? No i o jakich kierunkach marzyli?
Z ciekawości pytam, jakie tendencje teraz są
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium