SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1598895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sztandarowe hasło przewodnie z czasów liceum, kiedy mieszkałam w internacie było "nie myśl, wykonaj" tak że jest czas siania i czas zbierania, czas myślenia i nie myślenia Paatik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627488
Tsu - dlatego jestem jednostka nienadająca się do służby. I buntownik i antyspołeczna:) I jak mi ktoś mówi "Wykonaj" to nawet nie pytam "dlaczego", tylko z założenia nie robię. I dziwię się po kim moje dzieci to mają?? Tak sobie właśnie uświadomiłam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
15 po 10..a może 5 po 15..nie 15 10 5..5 10 15? Paatik, jeśli mogę doradzić, chociaż właściwie to nie mam podstaw, ale co tam...wszyscy znają się na wszystkim Wyłącz myślenie. Jeśli znalazłaś kogoś, kto rozpisał Ci trening, to nie kombinuj jak koń pod górę, nie rozkminiaj co po czym i dlaczego, tylko idź na siłownię i rób, co napisano. I nie ma, że tego nie lubię, a to tak. Jeśli plan napisał ktoś ogarnięty, to każde ćwiczenie ma swój sens. Ja nienawidzę wprost docisku wolnego, ale robię, kiedy mam w rozpisce, i dziękuję za to sobie kiedy podchodzę do maksa. Chcesz efektów czy just for fun? Jeśli to pierwsze, to słuchaj trenerki. Bezwarunkowo. Po prostu daj jej i sobie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627488
ajazy - Natalia nie była zachwycona objętością moich treningów i znalazła mi taki który według niej objętość ma. I faktycznie - ma. Ale ja go musze dostosować pod siebie bo to jest taki ogólny schemat - generalnie nawet dla Fansa jakby chciał (wklejałam linka u niego do stronki z treningiem). A ja się od Fansa jednak różnię w niektórych aspektach:)
A teraz dla czytelności priorytetów - zabawa w "trenowanie" ma mi dostarczyć długiego zdrowia, sprawności intelektualnej i fizycznej, dodatkowo dać odskocznię od kanapy, domu, rodziny i roboty. A na końcu mam mieć pięknie umięśnione barki, krągłe cycki i doopę i długie nogi bez żadnych zwisów i obwisów. Ten ostatni cel jest wbrew naturze - więc nie oszukujmy się co do prawdopodobieństwa sukcesu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Masz też wiele cech wspólnych z fansem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ja dopiero zauwazyłam poprawę jak dowaliłam objetości wiec i taki sposób doradzam kobietom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627488
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
nie spróbujesz to się nie dowiesz :) według mnie najlepszą próbą i lekcją zawsze jest doświadczyć na własnej skórze.
Jak nie przeżyjesz i będziesz przetrenowana to już wiesz na przyszłość że musi być mniej.
CHoć ja obstawiam że będzie dobrze


Zmieniony przez - natalijka w dniu 2018-07-19 08:27:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem milczeć ale się nie da. Ajazy, Natalia jak bardo się z wami nie zgadzam, oj jak bardzo.
Paatik jak eksperymenty lubi to wiem ale żeby na własnej skórze bez myślenia i jakoś to będzie.
Zięba byłby dumny.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627488
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium