SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1605121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Kry-cha
Trzeba biegać z choinką na plecach i będzie mobilny teren zielony ;)

Jeśli nawet patent na teren zielony nie przejdzie, to może uda się zakwalifikować pod zaburzenia psychiczne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
13.10.2020 DT
Na bieganie szans nie było - wichura taka, ze bałam sie że gałęzie na głowę mi pospadają. Nawet ostrzeżenie przyszło na SMSa.
Siłka wpadła - niestety za dużo ludzi dla mnie, w weekendy jest lepiej. Zeszło mi dużo czasu, ale generalnie jestem zadowolona.
W WL ciągle dramat, ale się przełamałam i poprosiłam o podanie 45kg. I tu do rollera zrobiłam 5, pewnie jakbym się nie spieszyła (bo nie chciałam fatygować pomagacza) to 6 spokojnie by weszło. Generalnie dobrze, ze Bziu mi te pauzy dała - bo one obnażają moją słabość... Natomiast ściąganie od 40kg wzwyż jest dramatem.
W przysiadach coś tam próbowałam klatką "wyciągać", wyżej sztangę układać- głupio się ponagrywało, ale widać. Jakbym miała po czuciu oceniać, to na pewno miało to więcej sensu niz poprzednim razem.
RDL z hantlami - wzięłam 12kg i generalnie dałabym radę x20, ale juz ogólnie byłam zmęczona.
Wyzwanie mostkowe: 2/7dni, zaliczone.
Ponad 1 godz. 45 min. mi zajęło - nawet nie gadałam z nikim - ale chyba się za dobrze rozgrzewałam, mobilizowałam i bawiłam z WL.















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Prawie 2h treningu Podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jeśli czujesz że miało to więcej sensu, to jesteś na dobrej drodze
Spróbuj w przysiadzie przy zapoczątkowaniu ruchu w górę, zapomnieć o stopach, kolanach i całej reszcie a wyobrazić sobie że sam tyłek musisz do góry dźwignąć. Powinno to przeciwdziałać przesunięciu środka ciężkości do przodu.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
Odnosnie maseczek podczas biegania to tak jak mozna było przypuszczać wracamy do ustawy o sporcie:)
https://www.money.pl/gospodarka/biegasz-lub-jezdzisz-na-rowerze-musisz-miec-maseczke-6564238959942272a.html
""Osoba, która uprawia sport w rozumieniu Ustawy o sporcie, jest zwolniona z obowiązku zakrywania ust i nosa (par. 27 ust. 3 pkt 11 rozporządzenia). Ale nie jest z tego obowiązku zwolniona osoba, która np. biega dla tzw. przyjemności lub zdrowia, chyba że biega na terenie lasów, parku, zieleńca, ogrodu botanicznego, ogrodu zabytkowego, rodzinnego ogródka działkowego i plaży" - pisze w odpowiedzi na nasze pytania biuro prasowe resortu zdrowia."

Można dyskutować, ze głupio i bezprawnie i nie przyjmować mandatu - tylko czy warto się stresować? Każdy inaczej reaguje - mimo tego ze to bzdura- bede "strachem podszyta" podczas takiego "łamania prawa"....
U nas leje i wieje do piątku - więc i tak nie mam czym się przejmować. W weekend będzie las, jak pogoda łaskawie się poprawi.



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-10-14 08:42:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
14.10.2020 DT
Jutro przymusowe wolne bo mam ruski wieczorem. Dzisiaj biegać się nie dało - więc wpadła siłka, póki otwarte:)
Plac zabaw - dawno nie miałam takiego treningu na luzaka - same maszyny: suwnica, hammer, uginanie 4ek, tricek z warkoczem, back extensions. A przedtem ładna rozgrzewka i na koniec kontynuacja mostkowego wyzwania 3/7.
Trenio taki śmieszny bo oszczędzałam plecy i tyłek przed piątkiem.
Ale fajnie, po schodach na miekkich nogach wracałam - dawno 4ek samych nie robiłam.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
O ile zazdrość popycha Cię do rozwoju, to nic złego Paatik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik
mimo tego ze to bzdura- bede "strachem podszyta" podczas takiego "łamania prawa"....
U nas leje i wieje do piątku - więc i tak nie mam czym się przejmować. W weekend będzie las, jak pogoda łaskawie się poprawi.


ja nie zauważyłem wczoraj jak mi się komin zsunął przypadkowo jak wychodziłem z domu , zauważyłem dopiero jak wróciłem z biegania , ale w razie czego miałem żeby nie musieć kopać się z koniem jakbym takowego spotkał
a na bieżni LA byłem sam więc dystans pełną gębą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium