SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1607900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Paatik ja zazdroszczę, bo mi tej mobilności brakuje czasem na przeszkodach. Już i tak jest lepiej niż było, ale do takiego poziomu to nie wiem czy kiedyś dojdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja nie dojdę nigdy . Tego zazdroszczę bardzo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
25.08.2020 AEROBY
Taki trenio jakiego dawno nie było - po prostu było mi przyjemnie i fajnie w lesie. Mam w nosie tempo i tętno. Nawet miałam ochotę polecieć jeszcze, ale rozum zwyciężył, żeby na razie nie przeginać ponad 5km.
Pogoda idealna, chłodnawo, po deszczu, ale zdążyło przeschnąć - utrzymywał sie zapach deszczu w lesie... Fajnie było!
A teraz mogę się najeść.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
No mobility fajniutkie masz

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Julietta - dzięki, nie sądziłam ze wywoła zainteresowanie. generalnie chciałam pokazać Kebulowi inna wersję tego co on robi, którą z czasem sobie wypraktykowałam jako taki flow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Nie ukrywam, że poczułam się lekko zmotywowana, żeby sobie nagrać swój patentowy zestawik mobility teraz i porównać gdzieś kiedyś, jak wrócę do treningu Niestety bliżej mi do drewnianej kłody niż Ciebie
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Oj Paatik, obecnie moje mobility ogranicza się do ubierania rajstop uciskowych z nogami w górze co rano także obawiam się, że to nie będzie pozytywne zdziwienie

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Julietta
Oj Paatik, obecnie moje mobility ogranicza się do ubierania rajstop uciskowych z nogami w górze co rano także obawiam się, że to nie będzie pozytywne zdziwienie


To prawie akrobatyka sportowa - dobrze jest

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
O takie bieganie mi kiedyś chodzilo. Pociągnij tak jakis czas a przyjdzie pora na szybsze tempo
1

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium