SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1613249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
To dajcie mi te kółeczka jak się kurzą moje używane intensywnie i zaczęło się rozwalać, muszę kupić nowe

Paatik po to jest wyzwanie, żeby było trudno nie zawsze będzie tak łatwo jak z Kebulem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22067 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627781
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Udało mi się kiedyś zrobić a jestem ogólnie drewno więc ty Paatik dasz radę. A z ciekawości "rozjazd" bez kółka zrobisz? Obstawiam że tak a z kółkiem tylko trochę trudniejsze bo gorzej wrócić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Zerknęłam w Google i widzę, że kluczem jest mieć czerwoną koszulkę.

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22067 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627781
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
No to z kółkiem też będzie do zrobienia. Na początek przy ścianie żeby się nie rozjechać za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22067 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627781
17.11.2021 nijaki
Są takie dni, kiedy niby idzie, a niby nie idzie... Jakoś do bani było wczoraj, sama nie wiedziałam czego chcę. Pewnie jakieś hormony mnie przetrąciły... No i to, ze spać nie mogę od 3 nocy...
Było mało ludzi na siłce to zrobiłam sobie podciąganie na gumie, na maszynie i maszyny na plecki pilnując, zeby plecki ciągnęły. Potem trochę porozciągałam się, pofikałam - ale tak na zerze chęci i zapału. A że efekty były proporcjonalne do chęci i zapału - to poszłam do domu.
A dzisiaj to nie wiem czy w ogóle uda mi się wyrwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22067 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627781
18.11.2021 DT
Dla odmiany dobry trening wyszedł - umęczona, tyłek obolały, ale zrobione jak zaplanowane.

Dynamic Day Lower Body
Rozgrzewka: ławka rzymska w te i na odwrót po 25p, monster walk z gumą 2 x25p, krążenia w klęku podpartym po 12p w przód/tył, przysiad z gumą ccx15p
MC dynamic 65kgx1px10s, 30" przerwa (dynamitu to już nie było)
MC deficyt z talerzy 15kg 55kgx8px4s (z najwyższych talerzy jakie były)
HT z gumą 100kgx3x12p (nawet wdrapanie się na ławkę z tym ciężarem nie szło źle, dokładam 10kg nast. razem)
Trap bar 65kgx3sx8p (dokładam)
Box squat 8px20kg, 25kg, 30kg, 35kg, 40kg, 42.5kg, 45kg, 50kg (już na dramacie)
Allachy, kafelki: 11/11/11 x25p
unoszenie nóg na ławce skos +, póki co edukacyjnie

@ajazy - rozumiem, ze z MC dynamic wracam znowu na jakieś 50kg? I powoli idę do góry? W deficycie dokładam kg i powoli szukam czegoś wyższego niż talerze. Przy box squat 50kg to juz każde z tych 8 powtórzeń było inne, i bardziej niż 4ki czułam plecy i kark. Takie ogólne uczucie, ze to ciężkie jest a nie , ze jakieś mięśnie nóg czy tyłka pracują....
W tym treningu nie mam juz miejsca na b-stance, na pewno objętościowo nie było za mało.
odnośnie Max Effort Day z przysiadami - czy mogę zacząć od przysiadu z safety bar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311249
Nie wiem, czy 50 nie będzie za lekkie..musisz sama sprawdzić, nie może być za lekkie (bo idea przestaje mieć zastosowanie), ani za ciężkie - utrata dynamiki.
Przy deficycie zacznij od zwiększania...deficytu. Czyli były talerze 5 kg, niech będą 25 kg, potem 2 x 25? tak przez 3 tygodnie. jeśli zrobisz założoną liczbę serii i powtórzeń, zmniejszasz deficyt i dokładasz 5 kg. i robisz jak wyżej. Myślę, że wzrost siły w tym ćwiczeniu mocno wpłynie na zwykły mc.
Kucki w MED jak najbardziej mogą być z SSB. To jest w ogóle świetny pomysł, jeśli masz taką sztangę. Jeden tydzień kucki z SSB, drugi - jakiś ciąg, trzeci siady sumo np lub fronty, czwarty - znowu ciąg, piąty - dzień dobry (tak tak, w MED, ale do ciężkiej serii x 6) i powtórka, i próba dołożenia chociaż kilograma...Tak, fajnie to wymysliłaś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22067 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627781
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium