SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1613695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Na wymachy akurat trafiłem
Dobrze jest.
Załaduj 24kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
02.11.2019 DT
Tłok i polowanie na wszystko - załamka totalna bo szłam sobie ławkę porobić i poprzysiadać w różnych kombinacjach - a nie było gdzie nawet bicka zrobić...
Trochę aktywacji najszerszego chest row i upolowałam ławkę. Dobre 40 minut rzeźbiłam - z tym rezultatem,ze 42,5kg się zrolowało (poszłoby, ogólny zamęt mi przeszkadzał). Chociaż poprawiłam swój wynik w WWL - 22x30kg. Byłam zaskoczona tym, ze w butach do przysiadów też sie fajnie wyciska.
Potem rzut na suwnicę bo akurat wolna, trochę pleców i powrót na 4ki na maszynę do uginania. Do racka do przysiadów w ogóle nie było opcji sie dopchać...
Dzisiaj w planach inna siłka - trochę MC porobimy i może da radę poprzysiadać.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jeszcze mocniej najszerszy i dokręcaj łokcie przy wiciskaniu
fajnie to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Bziu - zebym to ja umiała wyczuć ten najszerszy... Pamiętam o nim, ale chyba mam go za mało. O łokciach na końcu ruchu zupełnie zapomniałam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
03.11.2019 DT
Dzisiejsza rozpiska będzie w częściach.
Najpierw MC. Przyznam się bez bicia, ze widziałam się z 85kg i pod ten ciężar ćwiczyłam. Były rack pulle (60kg, 70kg, 80kg), najpierw z 2 talerzy, potem 1 - i tam poszło 85kg - nie było lekkie, ale i nie umierałam podczas. Niestety próba z ziemi zakończyła się absolutnym fiaskiem - nawet nie drgnęło. Poszło 82,5kg, ale chyba nie było najładniej, plecy takie już okrągławe.
Tym samym mam juz oficjalnie maxa w okolicach 80-82,5kg. Nowy plan się zbliża, więc max jak znalazł.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Nie ciesz sie Kebulek, nie ciesz - do grudnia coś tam jeszcze podniosę więcej:)

03.11.2019 DTcd
Edukacyjnie przysiady. Próby poczucia jak ciężki jest ciężar:) Buty pomogły bo przesunęły sztangę nad śródstopie. Łokcie przestały fruwać po tym jak Bziu zmieniła mi chwyt, tyłek się zawija - ale mniej. Generalnie mam braki w piersiach:) Nie chcą się wypinać i mnie kładzie. I pytanie jak rozwiązać problem tyłka - jak wstaję z niego tak jak Rippetoe pisze - to mnie rzuca do przodu za bardzo, jak wstaję z 4ek to ciutek mniej się kładę - ale nie chcę przysiadów robić dla 4ek. I nie umiem jeszcze cisnąć plecami w sztangę, zeby pomóc plecami ja podnieść - tak mądrze o tym pisali - spodobało mi się, ale nie szło...








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Narazie boxy
Nie przeskoczysz tego.
Do wzmacniania dwojka i tylek dalej
Więcej powietrza do brzucha i trzymaj
Najszerszy napnij !
Puszcza tak juz wszystko ilecisz cialem do przodu
Nowy plan masz na mailu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2211 Napisanych postów 6189 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311259
No Paatik...słuchaj Ty Bziu i to uważnie, a potem rób, co mówi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Bziu - dzięki, jeszcze nie miałam chwili bo celebruję:)
No wiem z tym boxem, wiem - ale chciałam sprawdzić co buty dają..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium