SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Paatik
Co do pasków to z moimi jest kłopot, ze nawet przy maksymalnym zaciśnięciu to pogrubienie które w środku jest ciężko przechodzi przez pętelkę. Raczej było pomyślane, ze ono będzie otaczać nadgarstek, a nie będzie ściskane przy małym nadgarstku. I jak juz założę i ścisnę to z jednej strony wrzyna się w rękę, a z drugiej - tam gdzie strzałka - odstaje.
Popatrzę w sklepach na takie ósemki albo takie jak Kebul ma - ten typowy model u mnie coś nie nie...





Wypruj tą gąbkę i będzie git. A jak nie to przed martwym czy wiosłem nawiń na nadgarstki luźno bandaż elastyczny i na to daj paski. Ja tak ćwiczę i też jest ok - i dodatkowo nic się nie wżyna.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Paatik przecież pisałam, żebyś wypruła to i nawet foty Ci wysłałam moich pasków i napisałam co wyprułam, a Ty piszesz właśnie o tym samym masz to wypruć....
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
no

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Tylko tak szczerze to wolę kupić nowe, niż siedzieć wieczór z nożyczkami od paznokci i pruć...
Zobaczę czy będzie łatwo szło, czy upierdliwie... Czarne na czarnym i jeszcze czarną nitka przeszyte...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
serio? jak dla mnie strata kasy i czasu na szukanie nowych, w tym czasie wyprujesz stare

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Krawcowa ze mnie kiepska - ograniczam swoje zaangażowanie do wycinania metek - bo na to diabelstwo jestem wyczulona (pewnie przeczulona).
Ale najpierw spróbuję z tym co mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja tam bym nie pruł pilniczkiem a ostrymi nożyczkami albo małym nożykiem. 5 minut i po zabiegu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Rośnie dziewczyna. Całe 3 tygodnie ma...
Taką fotę Pani hodowczyni strzeliła jak jakieś małpiatce, a nie poważnej suce...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Minę to ma groźną
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium