SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Ajazy, rany, co to za ciśnienie dziwne.
Paatik, rób po swojemu i nie oglądaj się na nikogo, bo napisać "ciśnij" jest łatwo, a życie pisze różne scenariusze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Hesia - ajazy zna mnie już chwilkę:)
Wiem ze dobrze chce i ze powroty do dźwigania są trudne.
Zobaczymy - jakoś trudno mi sobie życie bez silki wyobrazić a z drugiej strony na wiecznym niewyspaniu i z głowa zajęta czym innym to co ja podźwigam?? Wczoraj mi kolega powiedział ze świeżości brak w tym wyciskaniu… a No brak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Paatik trzymam kciuki żeby się wszystko ładnie poskładało. Jeśli tylko czas pozwala to nie odpuszczaj. Wiem po sobie, że czasami głowa blokuje trening a później sama najbardziej przez to obrywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
ajazy

A wpisy...jak sobie stąd pójdziesz, to nawet jeśli wrócisz, to jako widz raczej, nie uczestnik.



ciekawa teoria znaczy, że jak Paatik nie będzie prowadziła dziennika to nie będzie trenować? czasami taki dziennik to przekleństwo
ja tam uważam, że nawet jak nam Paatik zniknie to i tak swoje robić będzie, ale może niekonicznie pod dyktando - tylko tak jak robiła kiedyś - freestyle, ale sportu na pewno nie porzuci
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Nene87
ajazy

A wpisy...jak sobie stąd pójdziesz, to nawet jeśli wrócisz, to jako widz raczej, nie uczestnik.



ciekawa teoria znaczy, że jak Paatik nie będzie prowadziła dziennika to nie będzie trenować? czasami taki dziennik to przekleństwo
ja tam uważam, że nawet jak nam Paatik zniknie to i tak swoje robić będzie, ale może niekonicznie pod dyktando - tylko tak jak robiła kiedyś - freestyle, ale sportu na pewno nie porzuci


Ja to raczej odebrałam inaczej. Jak człowiek dziennik odpuści to trenować może, ale do wypisek ciężko później wrócić i raczej wpada się towarzysko do innych. A szkoda, bo są dzienniki fajne, ciekawe gdzie sporo można się dowiedzieć i szkoda jak znikają. Ja tam lubię filmy z fikania i progres w ciężarach u Paatik oglądać
Mam tu na forum mnóstwo dzienników, uzbierało się przez kilka lat i do tej pory czasem zaglądam do tych starych jak potrzebuje sprawdzić jakieś informacje czy trening. Niestety zapiski na kartkach lubią się po latach zgubić, a tu zawsze mam pod ręką
Oczywiście jak kogoś prowadzenie dziennika męczy i nie ma na to czasu to wiadomo, nic na siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Z tym niewyspaniem i brakiem świeżości to nie jesteś sama. Ale trening to najlepsza odskocznia. Ja tam bym próbował robić swoje - jak nie wyjdzie, to przynajmniej będziesz wiedziała że robiłaś co mogłaś. Ja się staram nigdy nie odpuszczać. Owszem mam słabsze treningi - bo na mocniejsze nie ma szans czasem, ale jednak są one regularnie.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
I w sumie po takim ciężkim okresie, jak przychodzi chwila wytchnienia to zazwyczaj jest fajny skokowy progres. Także warto się trzymać obranej drogi. No ale to moje zdanie - i każdy może mieć inne.
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nie da się cisnąc n 110% non stop w każdym aspekcie

i zgadzam się z nightem

i nie opuszczaj nas, nawet jeśli będziesz robić fiku myku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Paatik, Ty ogarniesz życie, ja ogarnę życie i za jakiś czas zrobimy jakieś wyzwanie z rozciąganiem albo jakimś innym fiku miku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
24.04.2022 DT
Po 3 dniach przerwy dotarłam na siłkę, bez siły i bez spania - no ale dumna jestem bo zrobiłam co w planie było.
Dynamiki w tym MC to za grosz nie było bo naprawdę ciężkie 80kg się wydawało. Rozbiłam zwykłym chwytem, chociaż wiem ze w okolicach 85kg już działa u mnie tylko przechwyt. No ale szło. Pamiętałam, zeby z nóg- nie z biodra i pamiętałam, żeby strzelić biodrem jak przejdzie sztanga kolana - ale za ciężkie było aby to się udało. Jak robiłam rozgrzewkowe z 50, 60 i 70kg to szło ładnie.
Przysiady - bardzo chciałam dołożyć, ale 12p z 40 kg bym nie zrobiła. Może bym wyżyłowała 10? Kolega stał i pilnował głębokości i tempa. Wymęczyło mnie strasznie takie dynamiczne wychodzenie z dołu - a przynajmniej próby nauczenia się tego.
Reszta spompowała mi doopsko:)


Day 3 (Dynamic effort squat/deadlift day)
1. 1’ pause
Week 1 Deadlift 75kgx8sx2p ok
Week 2 Paused SBS (4sx6p, 5’’ pause) 40kg
Week 3 Deadlift 80 kgx8sx2p cięzko, wolno
Week 4
Week 5

HT (10p; progresja ciężarem/powtórzeniami)
Week 1 70kgxmax x3s 30/30/30
Week 2 80kgxmax x3s 25/25/25
Week 3 85kgxmax x3s 25/25/25
Week 4
Week 5

Trap Bar/SSB (3x12p)
Week 1 SSB 20kgx5, 25kgx5p; 37.5kgx6p z pauzą, 30kgx12px2s
Week 2 TB 3x77.5kgx12p (ciężko!)
Week 3 SSB 20kgx5, 30kgx5p; 40kgx8px3s dynamicznie z dołu
Week 4
Week 5

Kick back (15-20p, progresja objetością)
Week 1 4 kafelkix25p, 5 kafelekx25px3s (nowa brama!!!)
Week 2 4 kafelkix25p, 5 kafelekx25px3s
Week 3 4 kafelkix25p, 5 kafelekx25px3s
Week 4
Week 5

ABS
Week 1 Dead bug 20/15
Week 2 Dead bug 25/15
Week 3 Dead bug 25/15
Week 4 Dead bug
Week 5 Dead bug



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium