SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik Ty tak ciągiem biegłaś przez 15 minut? Lepiej chyba zacząć od marszobiegów skoro po biegu wyglądaś jak z gorączką Tętno musiało być za wysokie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
05.02.2024 AEROBY
No powiem Wam, ze juz widać, ze mamy luty. Pierwsze karnety zakupione na miesiąc nie zostały przedłużone.... Uff, dało się oddychać na siłce w poniedziałek.
Wczoraj tylko aeroby, dzisiaj w planach ławeczka. Juz nie mogę się doczekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
06.02.2024 DT
No to byłam i zrobiłam. I jestem zadowolona, chociaz trening skończony przed czasem bo chłopa coś rozbierało... Oby nic złego się z tego nie wylęgło.
Kilka dni temu robiłam brzucha i miałam niezłe zakwasy. To tak pomyślałam, ze jednak zakwasy przynajmniej świadczą o tym, ze robiłam brzuch, a nie jakieś prostowniki biodra czy cuś. I się zapaliłam i stwierdziłam ze robię powrót do ćwiczeń brzucha! I masz babo placek, wczoraj akurat na brzuch nie starczyło czasu. Fakt, wiosło też expresem robione...

WL 32.5kgx5px8s, AMRAP 18p (kalkulator w programie dał mi za ten wyczyn maxa na 51,5kg
GB 80kg, 100kg, 110kgx12p (dawno nie robiłam, musiałam sobie przypomnieć)
Leg Press 45kgx12p, 66kgx12px3s (ledwo dałam radę wypchnąć, ale już czas chociaż uczyć się wypychać następnej kafelki, jeszcze latem nie dawałam rady tej wypchnąć)
Barbell Row 20kgx12p, 30kgx12px3s (robiłam nachwytem, wolę podchwytem, ale spróbujmy w tym miesiącu tak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Paatik
05.02.2024 AEROBY
No powiem Wam, ze juz widać, ze mamy luty. Pierwsze karnety zakupione na miesiąc nie zostały przedłużone.... Uff, dało się oddychać na siłce w poniedziałek.
Wczoraj tylko aeroby, dzisiaj w planach ławeczka. Juz nie mogę się doczekać.


ja ostatnio byłam na innej siłce w sobote i drama..... oby juz w lutym zrobiło sie pusto :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4344 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108113
Patik, wiesz ze my liczymy na to 50kg w BP do konca roku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Madzia - ja tez liczę. I powiem Ci ze obserwuję ten plan z zaciekawieniem, idzie powoli, widać większe ciężary dopiero w ostatnim miesiącu. A tak to takie pitu pitu przez 3 miechy. Chociaz objetość na pewno sie buduje... I patrząc na moje umiłowanie do jedynek to moze i dobrze, że mam tak "objętościowo"... Kondycję na tych aerobach z 60-65%maxa zbuduję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
07.02.2024 DT Zaplanowany Leń

08.02.2024 DT
Trenio z przysiadami... Mój "ulubiony" wrrr.. Specjalnie, zeby nie było żadnych dramatów zrobiłam sobie dzień przerwy. No, ale w ramach zdrowej diety, bogatej w błonnik Mama mnie skarmiła brokułem, a ja w pracy zjadłam potrawkę z grzybami i tofu. Nie wiem czy brokuł winny czy tofu, ale brzuch na godz przed wyjściem na siłownię to bolał!!! Już miałam spasować i Chłop tylko czekała na hasło "kanapa"... Ale nie, ściagnęłam dupkę z kanapy i powlokłam się. Jakoś cudownie, zaraz po rozgrzewce przeszło. Został tylko dyskomfort. No, ale niestety kalkulator nie docenił mojego poświęcenia (a miało być w planie 2-3 repy mniej, nie amrap) i obniżył mi maxa do 48,5kg. Trudno, ale co się nasiadałam to moje. Jak skończyłam siady to czwórki czułam napięte jak nigdy, więc nawet jakaś pompa była.

Safety Bar Squat 35kgx5px8s, 35kgx12p
Barbell Overhead Hold drabinka do 65kg, poszło ładnie, brawo Ja!
Barbell Behind the neck press 15kgx12px3s (czas dodawać, chociaż ostatnie 2 powtórzenia to ciężko było)
Seated Leg Curl 25kgx15p, 32kgx15p, 39kgx12p ciężko!!!
Smith Machine Stiff Leg Deadlift 30kg nakład x12px3s, na boxie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
09.02.2024 DT
Trenio - OHP w roli głównej. Szłam lekko pospinana, z myślą że zrobię na spokojnie to OHP, trochę dupki - i zrobię sobotę off, żeby w niedzielę spokojnie do martwych podejść. I prawie się udało - zapomniałam kartki z rozpiską, na szczęście pamiętałam ile ciezaru mam w OHP wziąć, ale juz mnie to wyprowadziło z równowagi. No i przyszła nowa maszyna - wreszcie ktoś wysłuchał mojego marudzenia!! Mamy wreszcie maszynę do siadów!!! Jeszcze do końca nie zamontowana - brakuje rur do wkładania ciężaru - ale reszta już była zamontowana! Bardzo się cieszę, zawsze to szansa na dodatkowe ćwiczenia na 4ki, które mogę polubić i robić:) Zresztą już wlazłam na tą platformę i próbowałam pod różnym kątem siadów z talerzem 5 i 10kg.
Trenio taki rozjechany, bo chłopaki ciągi robiły i kibicowałam, ale było tak:
OHP 17.5kgx5px8s, 17.5kg x 15p (kalkulator był zadowolony, czyli ja też)
Back Extensions both ways 15kg platex25px3s, ccx25px3s
Platform Squat with angle ccx12px2s, 5kgx12px2s, 10kgx3sx12p
ABS mixed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4344 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108113
A tu juz skonczylas te deloadowe treningi? Czy caly czas lzejsze lecą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium