SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627497
Miss - ja mam takie marszczone z Rebel. I są cudowne - moje ulubione 3 pary i dokupię więcej.
Nie wiem jak można spieprzyć marszczenie - ale mozna. Może cyknę jakąś fotę to zobaczycie o co mi chodzi. Oni po prostu wciągnęli chyba nitkę pomiędzy posladkami i ją ściągnęli. W Rebel są marszczenia - kilka osobnych, rozdzielonych partią materiału bez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627497
08.11.2023 DT
Kontynuacja powrotu do żywych i sprawnych inaczej:)
Słaba jestem jeszcze. Trenio zrobiony, trochę na zasadzie zrobić to co w rozpisce, przyłożyć się - ale się nie nadwyrężyć. No i sumo i bułgary to u mnie ciagle edukacyjnie idą. Czekam aż się polubię.
Dlatego z bardzo niskiego "c" zaczęłam i te ciągi i bułgary. Gorilla row - tu troche przesadziłam z KB, ciężko było.
Pompki były z kolan - 3 serie naprawdę ładne, tak ładne ze na 4 ją siły nie miałam. Ok, następnym razem machnę jakieś normalne, choćby w krótszych seriach.
1 godz 11' razem z rozgrzewką i wychodziłam zmęczona. Boki pleców czuję już od rana i tyłek i przywodziciele. Znaczy się - żyję!!! Cieszą mnie te zakwasy.






Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-11-09 09:36:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 278 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5542
Pytanie świeżaka, zapis: "Sumo 60kgx6px5s" oznacza, że miałaś przerwy pomiędzy każdym z powtórzeń 5s czy też chodzi o długość trwania fazy ekscentrycznej ? Pytam logistycznie jako świeżak

No i muszę się wziąć do roboty, bo te moje 4x12x71 kg to w takim razie słabizna jak na faceta. Nie wiem w sumie jaki jest mój 1RM więc tak trochę na czuja do tego podchodzę póki co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627497
Znaczy ze 60kg podnosiłam w pięciu seriach. W każdej serii było 6 powtórzeń. Przerwa między seriami to było ok 1 minuta. Powtórzenia szly raz za razem:)
To 60kg to tak rozgrzewkowo było po chorobie. No i sumo trochę kaleczę, więc bardziej edukacyjnie traktowałam.
70kg jak na faceta to raczej taki żartobliwy lift - pod warunkiem, ze nie są to po prostu lifty w których się uczysz. Chociaż ciągu nie da się uczyć na lekkich obciążeniach. Proponowałabym może zrobić sobie taką drabinkę co 10kg i sam się zdziwisz gdzie się zatrzymasz. Albo spokojnie dodawaj sobie co trening te 10kg. Nie zawsze musisz robić 12p. Zmeczy cię bardziej oddechowo niż mięśniowo,


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-11-09 11:55:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 278 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5542
Aaah widzisz....to s jak serie ..inaczej odczytałem tą tabelkę..wszystko jasne...
No właśnie tak też obserwowałem wczoraj..że dam radę w sumie podnieść w każdej serii te 71 kg...i to po 12 razy ...raz za razem. Pomiędzy seriami jakieś 90 sec przerwy....i tak myślałem że pewnie nie dam rady zrobić 4x12 powtórzeń jakiegoś większego ciężaru właśnie dlatego, że po tych 6-8 powtórzeniach już mi brakuje tchu bardziej niż siły....

Dzięki za podpowiedź, sprawdzę przy następnej sesji jakieś większe ciężary celując najwyżej w mniejszą liczbę powtórzeń by znaleźć ten swój pułap teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78322
Hannibal - Patik ma zdecydowanie rację, pewnie podniesiesz więcej. Tylko jeśli już Ci będzie ciężko, to nigdy kilogramy ponad technikę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4344 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108110
Duży chłop jesteś to 70 kg to jak na rozgrzewkę, jeśli chodzi o przerwy to nie licz żadnych przerw, po prostu rób przerwy tak długie aż zdążysz się zregenerować, oczywiście w granicach rozsądku, wiadomo, wszystko miedzy 1 a 5 min bedzie ok


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-11-09 12:38:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73497
... czujesz ,że żyjesz - podoba mi się.
2

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 278 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5542
tomaszS
Hannibal - Patik ma zdecydowanie rację, pewnie podniesiesz więcej. Tylko jeśli już Ci będzie ciężko, to nigdy kilogramy ponad technikę!


madzia_666
Duży chłop jesteś to 70 kg to jak na rozgrzewkę, jeśli chodzi o przerwy to nie licz żadnych przerw, po prostu rób przerwy tak długie aż zdążysz się zregenerować, oczywiście w granicach rozsądku, wiadomo, wszystko miedzy 1 a 5 min bedzie ok


Dzięki...sprawdzę się w następnej sesji.Chyba muszę sobie jakieś dodatkowe obciążenie sprawić, bo mam 4x10kg, 6x5kg pewnie z 10x2.5kg i jakieś 2x1kg ...co daje jakieś +/- 100kg...zacznie się robić trochę mało w miarę szybko...a żeliwo drogie :D :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627497
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium