SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
No i kolejną nam tu naszło na wspomnienia. ;)
"A w 1944 jak szliśmy na Berlin, to robiliśmy po 100 km dziennie piechotą w dziurawych onucach."

2017 był kiedyś, a Ty jesteś tu i teraz, masz za sobą 6 lat treningu, większą siłę i świetną sprawność. I fajną sylwetkę.

Po ch... drążyć, czy wtedy wino było bardziej schłodzone, słońce wyżej a brzuch mniej lub bardziej płaski?
5

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108105
Hyhyhy, Ghorta, "A w 1944 jak szliśmy na Berlin..."

Madrze gadasz kolezanko Ghorta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Jezu, to od 2017 minęło już 6 lat? A to się zdołowałam teraz. No ale tak, matematyka się zgadza XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627496
Ciekawe ile kalorii ma plaster ananasa smażony w cieście w głębokim tłuszczu?
200kcal czy więcej?
Dwa pochłonęłam;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627496
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Na wakacjach kalorii nie ma :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627496
Weź nie żartuj. Nie był słodki - ciagle ciekawa jestem na ile go policzyć.
Trenio tylka był. Grek się kręcił i nadzorował:)
Oni tam HT robią na smithie - nawet Ok, maja olbrzymia poduchę jak od fotela oparcie - nie taki rulonik jak my.
Pokazał mi rdl na jednej nodze ale taki jakiego bym w życiu nie robiła - noga stojąca musi być w pełni wyprostowana, prawie przeprostowana. Tez tak jak Madzia kazał się czegoś trzymać i zacząć od hantli 18kg!!!! Makabra, zmieniłam na 12kg to mi powiedział ze to „vanilla dunbell”:) czyli taki różowy hantelek pewnie po naszemu:)
Jak opanowałem o co chodzi z tym wyprostem to zrobiłam z 14kg i faktycznie dwójki paliły.
Dobiłam na ławce rzymskiej i trochę suwnicy i wychodziłam z trzęsącymi nogami.



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-06-22 20:29:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
U nas to ćwiczenie często się określa mianem - "zbierania grzybków"

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627496
Tak, ale mnie uczono stać na lekko ugiętej nodze. Natomiast on kazał wręcz zrobić przeprost w kolanie - wtedy jakby biodro się cofnęło i faktycznie czułam jak dwójki się rozciągają. Dzisiaj chyba pierwszy raz w życiu miałam kłopot żeby rano dobry skłon zrobić, takie były spięte.
No i przeraża mnie to traktowanie 12kg hantelki jako nic praktycznie.
Ja wiem ze on tam dużo tych dziewczyn przerabia - wczoraj tez miał - i widzę ze hantli poniżej 14kg to w treningu dołu w ogóle z nimi nie używa.
Wykroki robiły z dwadzieścia kilka i stopniowo im zmniejszał do 16kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108105
Czym bardziej prosta noga tym bardziej wylaczony poslad i praca dwojek, czym bardziej zgiete kolano to wieksza praca posladka a wylaczone dwojki. Mozna lekko zgiac noge w kolanie tez jak robisz na dwojke, ale nawet podswiadomie moze wtedy byc taka tendencja by to ugiecie poglebiac jak sie robi za ciezko bo poslad silniejszy jest i latwiej przejmuje prace. A jak noga bedzie calkiem prosta to nic nie oszukasz i dwojka bedzie pracowac na bank. Wiec mysle ze moze ma racje ze tak zwraca uwage na te calkiem prosta noge.

Ja tez uwazam ze dol to trzeba ciezko robic, no i fakt ze 12kg to nic praktycznie, ale chyba oszczedzam sie na wykrokach bo z reguly mam na koncu na dobicie i biore na te wykroki 10-12kg w reke, a ty piszesz ze 20kg, no to moze przycisne nastepnym razem i wezme te 16kg chociaz :)




Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 23.06.2023 10:36:35
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium