SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3355 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108100
No właśnie dziewczyny, ja za bardzo waszych dzienników nie znam, ale zawsze fajniej jak byłoby więcej osób więc rozważać pozytywnie i wracać kobitki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
nadine 21
Ale póki co jeszcze poczekam.


Dobrze, że jesteś i że powoli się wszystko układa. Oby dalej było tylko lepiej.

No i nie czekaj zbyt milcząco, wpadnij czasem coś napisać choćby w innych dziennikach. W roli wypadającej nieoczekiwanie zza węgła marudy można się nieźle urządzić. Serio. Jakby coś, to udzielam korepetycji w tym zakresie.
2

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3355 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108100
A ty Ghorta btw tez moglabys pomyslec o jakiejs reaktywacji dziennika
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
U mnie cały czas pod górkę ciężki rok miałam ...
Co raz częściej jednak tutaj zaglądam i istnieje duże prawdopodobieństwo, że może odkopię swój dziennik
5

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Co za towarzystwo tutaj wpadło chyba widać, że każdy tęsknił
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nene87
U mnie cały czas pod górkę ciężki rok miałam ...
Co raz częściej jednak tutaj zaglądam i istnieje duże prawdopodobieństwo, że może odkopię swój dziennik


Odkopuj odkopuj.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Trochę marudzenia- tylko dla wytrwałych albo nudzących się....

Najgorsze 5 dni wolnego jakie miałam w życiu.
W czwartek 26.10 zrobiłam jakąś marną siłkę z interwałami na steperze - i zdychałam. Załamałam się zupełnie swoją kondycją - trochę na wyrost bo w piatek okazało się że mnie coś bierze - i wzięło tak, że ledwo dycham...
Miałam sprzątać po remoncie - no ale Panowie wyszli dopiero we wtorek (zamiast w piątek), czyli na sprzątanie miałam tylko troche czasu wczoraj po grobach... Żeby było fajniej to od ponad m-ca coś mi nie działają plasterki tak jak trzeba i ciagły stan lekkiego @. Ginka w piatek zmieniła mi plastry - niby na klasyczny HTZ. No to sobie własnie przypominam jak to jest mieć pełnoobjawowy @. W głowie deprecha taka że nie pamietam kiedy tak podle ten świat wyglądał.
Wczoraj szybka decyzja, żeby mimo kaszlu zrobić siłkę. Normalnie potrzebowałam sobie przypomnieć, ze to lubię bo w aktualnym stanie to bym z kanapy nie schodziła... Szybkie FBW - czyli w ostatnich 3 tygodniach miałam właściwie same takie "roztrenowania" i lekkie FBW...
W kwestii kanapy odkryłam, ze na cda jest "Młody Papież", co go zdjęli z HBO dokładnie po tym jak obejrzałam pierwsze 2 odcinki. Oprócz tego zapałałam miłością do "Młodego Sheldona" - i tak sobie gniłam na leżąco wieczorkami z tymi "Młodymi".
Jakaś podła passa mi się trafiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3355 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108100
Ojoj Patik, Z tego co pamiętam chyba Ajazy pisał ci kilka stron temu o jakichś suplementach na takie hormonalne rewolucje, co ci może złagodzić takie objawy, weź sobie to wypróbuj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium