SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 711179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5064 Napisanych postów 7631 Wiek 61 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 320995
Narciarz czy nie narciarz o to jest pytanie

Jak dla mnie to nie narciarz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7806 Napisanych postów 15132 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 557253
Właśnie sprawdziłam, u mnie Garmin pokazuje po staremu, nie wiem skąd ta zmiana.
Jeśli chodzi o ćwiczenie z filmiku, napewno jest na plecy, jak dla mnie to odmiana przyciągania linki w siadzie na wyciągu, tyle że tu jest szerszy chwyt i na stojąco. Narciarza robię tak, że ten drążek idzie z góry w dół, w kierunku ud, ręce proste. Stoję na ugiętych nogach, lekko pochylona w przód, w sumie pozycja jak na nartach
Tak to u mnie wygląda

Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-04-05 06:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 4775 Napisanych postów 15114 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1172335
Kółka w garminie ja mam przy orbi czy bieżni, a przy siłowym nie. Więc wyświetlanie jest w zależności od rodzaju aktywności.

Co do ćwiczenia na plecy to nie narciarz, ale na pewno w plecy wejdzie. Ja bym się jeszcze odchylił żeby linka szła bardziej prostopadle do ciała. Imho ten wyciąg nawet bardziej pasuje do narciarza niż do tego co ćwiczysz . Ale jak weszło to nie ma co za bardzo rozkminiać .

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2021-04-05 18:52:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7427 Napisanych postów 16003 Wiek 51 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 586558
Kabo -ale mi kółka pokazywał przy kazdym typie aktywności, teraz mu coś się zmieniło...
W plecach czuję, nie jest źle. Tam nie ma wyciągu tylko hak, pod który podczepiłam na gumie małą sztangę. Nie za bardzo chciało się dać ustawić inaczej - ale będę próbować bo inaczej nuda mnie zje w tej piwnicy...Ludzi mi trzeba do motywacji!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5468 Napisanych postów 34308 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 666544
To co robisz jakby skrócić ruch i trochę szerzej złapać - to by było super ćwiczenie na tył naramiennych. A tak to plecy też pracują.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1847 Napisanych postów 5876 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 308262
To ćwiczenie z ta gumą, to bardzo dobre jest w kontekście wl....można też na leżąco robić, z pauzą na dole.
Od 1,55

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7427 Napisanych postów 16003 Wiek 51 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 586558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
06.04.2021 just for fun of it cd.
No to na świątecznym paliwie zabawy z 25p ciąg dalszy.
Miało być ze wskazaniem na doły - ale jakoś góra jak zawsze wygrała. I tak to jest jak FBW robię...
Wszystko 2 serie po 25p
- halo z 5kg talerz w obie strony,
-rotatory z 2kg hantle
-przysiad z gumą
-GB z gumą
-GB sztanga +45kg, spokojnie mozna dołożyć
-przysiad wykroczny cc
-WL sztanga +5kg, można dołozyć - ale ostrożnie
- wyciskanie hantli na skos+ 7,5kg - można próbować dołożyć
- plecy na TRX
- swing amer. KB10kg
- plecy na maszynie
- ala narciarz - krócej mi się gumy zaplątały, trochę wyżej chyba plecy czułam

Zmęczyłam się - miały być jeszcze zakroki, ale sie tymi plecami zafascynowałam i zakroków nie było...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
07.04.2021 active rege
Taka do doopy trochę wyszła ta gimnastyka... Jak poprzedni siłowy szedł mi dobrze, tak wczoraj z byle rozciąganiem się męczyłam. Trochę rolowania też było - ale generalnie jakoś nie szło. Na plus - przynajmniej nie siedziałam na kanapie jak leżałam na macie:)
Podczas spaceru z Małą widziałam team 4 facetów, zgrabnych jak ta lala, robiących sobie na mojej górce podbiegi. Normalnie aż mi się zachciało. Podbiegów, dla jasności:)
A przy gimnastyce Gremlin daje kółka, czyli coś zmienił dla siłowego. Czy jakoś nie mogę tego customize???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1052 Napisanych postów 2265 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 62331
Paatik ale mi ranek zrobiłaś tymi podbiegami :D

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

http://www.sfd.pl/DT_nadine_,_pół_roku_str.26-t1075034.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

Whole01