SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1599397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Jakby ktoś eksperymentował to z grubsza ciacho wyglądało tak:
mąka orzechowa - 2 szklanki
proszek do pieczenia - 2 łyżeczki
sól - szczypta
jogurt - 1 szklanka.
jajko - 2 szt.
olej z awokado - 4 łyżki
melasa- 2 łyżki
dodatki - gorzka czekolada do położenia na górę
180C przez ok 20 minut, ładnie rosło, wyszło z tego 8 "babeczek" - piekłam w pojemniczkach do sufleta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
14.04.2021 REGE luz
Tak jak myślałam - psie przedszkole zjadło cały czas....
Ale fajnie było się spotkać z braćmi Sami, swoją drogą ciekawe jak z każdym ma inne interakcje i z każdym bawi się inaczej. Czasami nachodzi mnie taka refleksja, ze pies to coś więcej niż jak niektórzy behawioryści uważają. Na pewno u akity nie działa "dam Ci smaczek, a Ty zrobisz to co chcę".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
akity to chyba zbyt łąse nie sa na smaczki
ale też są różne podejścia do szkolenia psów, niektórzy smaczków nie używają wcale

gdzie chodzicie na przedszkole? tu do psioka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Ala Kuźniewska i dogsford - cudna kobieta! nie wiem z jakiej ona jest planety, ale na pewno jakiejś psiej, nie ziemskiej. Naprawdę psia dobra wróżka.
Z Olgą z psioka nie mogliśmy się terminowo dogadać. No i Ala ma doświadczenie z akitami.
Akita robi co chcesz zeby zrobiła "dla Ciebie", smaczek czasami pomoże, ale jak jej się znudzi, czy jest obrażona na opiekuna to nawet za górę smaczków głowy nie przekręci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
15.04 2021 DT
Były plecy i czwórki.
Jeszcze mnie bawią te 2x25p - chociaż powoli zaczynam sobie myśleć, ze bym coś zmieniła:) A że ma być "for fun" to pewnie coś niedługo zmienię. Natomiast podział plecy i czwórki/tyłek i klata/barki jest ok.
Plecy: TRX, focze wiosło sztanga plus 5kg, plecy na maszynie plus 5kg, ala narciarz
Czwórki: przysiad wykroczny, przysiad z gumą, wykroki chodzone z talerzem 5kg nad głową, monster walk 25p na stronę x2, farmer walk z hantlami 11kg x6 długości x2serie, krzesełko przy ścianie 2 x 1min.

Pogoda dzisiaj potworna - szaro, lało cały dzień, jak jechałam do pracy to deszcz ze śniegiem padał, zimno... Żadnej diety nie mam. Jem co mi pod ręce podejdzie i czekam na wiosnę i słonko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Proponuję dużą porcję sernika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Paatik
Krówki były... gorzej niz sernik, bo sernik to chociaż białco:)

Krówki to nawet ja sporadycznie hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
krówki to na mleku skondensowanym - też białko
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium