SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1596946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skasowałem właśnie przez pośpiech ze 30 fajnych kawałków i w tym ten który dla Ciebie miałem.

Ale tu jest kawałek o kamperze, 10:55,
Luknąć możesz cały . Tylko to 16 sekund więcej niż te 20 minut obiecane.
A poza tym takie motywacyjne pier.... i całość nieprawdziwa. Ale poszczególne frazy bardzo ok.

klasyczny paradoks zbiór prawd tworzy nieprawdę.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
Paawo - nie pomogłeś. Wręcz przeciwnie, w jakiś sensie źle zaczęłam dzień przez tego Pana. Co do zasady nie lubię psychologów. Mam w domu dziecko ZA i miałam okazję "przetestować" wielu. Złote rady pod tytułem "jak żyć" włączają u mnie "wqurw" potężny.
Jeśli chciałeś odsunąć moje myśli od zegarka i skierować je na inne tory - to Ci się udało, tylko zadowolona z tego nie jestem. Teraz muszę chwilkę ze sobą porozmawiać, żeby wrócić na bezpieczne wody na których największym "problemem" jest wybór marki zegarka, a nie rozważania pt. "czy zrealizowałam swoje życiowe marzenia, bo jeśli nie to mam życie do doopy, czyli czyt. jestem do doopy bo NIC nie robię - tylko zyję".

A tak swoją drogą marzenia nie są po to aby je realizować - są po to aby marzyć. Plany są po to aby je realizować. Moje marzenia kreują dla mnie alternatywną rzeczywistość i nie przyszłoby mi do głowy mieszać tych 2 universum. Tym samym zegarek nie jest marzeniem - jest w planach. Nie tyczą go rozważania o kamperze:)
A tak jak już wzięło mnie na refleksje - marzenia winny dorastać, zmieniać sie z człowiekiem - realizowanie w dorosłości marzeń z młodości (bo mnie teraz stać) wydaje mi się jakieś niedojrzałe... Zawsze marzyłam aby napisać książkę - ten typ marzenia dorasta ze mną - pewnie go nigdy nie zrealizuję. Ale marnowanie "marzeń" na rzeczy materialne - sorry, nie.
Tyle wywnętrzania się, bo mi sie zapomniało ze to forum sportowe jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spodobał mi się fragment o stabilizacji „stabilizacja motylka to szpilka”.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli pomogłem.
Cały wydźwięk do du.. jak napisałem wyżej.
Ale wszystkie pojedyncze zdania według mnie prawdziwe.
A kawałek o camperze genialny. Tylko nie można odbierać tego na poważnie.

No ale jak Ci humor zepsułem to najmocniej przepraszam, więcej nie będę.
Może jakoś mógłby Ci to wynagrodzić, może muzyczkę wrzucę. Co lubisz?

ps. Przeczytałem Twojego posta dwa razy i przeczytam jeszcze, bo nie do końca załapałem.


Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-11-13 19:23:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
A którego momentu konkretnie nie załapałeś?:)
Już mi lepiej, znieczuliłam się, ale nie z powodu psychologa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zabrzmiało jakoś nie "Paatikowo" ale przez internety to ie ma co drążyć.
Powiedz lepiej co to za książka miałaby być, zaciekawiło mnie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22590 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356193
W kwestii marzeń, to tak tu tylko zostawię takie jedno spełnione marzenie.



1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
"Powiedz lepiej co to za książka miałaby być, zaciekawiło mnie to." - jakbym wiedziała, a nie tylko czuła - to już bym pisała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaja sobie robisz. No niemów, że nie wiesz jaka tematyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ha.. mnie do poezji bardziej ciągnęło zawsze, nawet się na jakieś almanachy parę razy załapałam, ale to już historia... teraz proza życia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium