SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1604963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Witebski
Czas przemija niestety


Skąd ten nick. Chwila i mnie oświeciło. Szacun koleś, jesteś autorem posta, który dzisiaj przeczytałem 5cio krotnie! Co prawda zwsze z tym samym skutkiem - ale że co? Ale jednak. Zdaje się w dziale targowisko o altance na działce. Wiedz, że przez te lata na forum, jak jakiś post przeczytałem dwukrotnie to było święto!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
A ja miałabym prośbę do osób które dały szacuny pod postem Autora, żeby trochę rozwinęły myśli Witebskiego bo nie widać aby on sam był w stanie coś głębszego napisać....

Fanss - Ty serio czytasz tylko raz i wyłapujesz te wszystkie perełki? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik

Fanss - Ty serio czytasz tylko raz i wyłapujesz te wszystkie perełki? :)

Potwierdzam. Jak już kiedyś zostało napisane; albo to masz, albo nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Paatik
A ja miałabym prośbę do osób które dały szacuny pod postem Autora, żeby trochę rozwinęły myśli Witebskiego bo nie widać aby on sam był w stanie coś głębszego napisać....


Nie przybiłem łapki, ale mogę rozwinąć

Czas przemija niestety.
Carpe diem.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
Nawiązując więc do powszechnego jak widać bólu przemijania - polecam:)
Byłam wczoraj i nie żałuję ani sekundy.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
I to z moją Penelopką!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
fanss
Goblet to ten przysiad z czajnikiem na cyckach?
To chętnie poznam tę teorie bardziej.
Bardziej wyprostowna pozycja to chyba tylko w zercherze, więc chyba naturalne, że czwórki mają dawać ogień?
Dawaj wykład czym prędzej, bo odkąd przerzuciłem się na low bar to planuje dodać zerchera żeby czwórek całkiem nie zaniedbać a tu wychodzi na to, że cały mój misterny plan o kant dupy można.

Ps2 gremlin, goblet jeszcze golluma tu brakuje



generalnie masz oczywiście rację im bardziej prosta pozycha high bar czy front - bardziej pracują czwórki im bardziej pochylona - low bar - tym bardziej pracuje cała tylna taśma
z tym, że to ze bardziej może pracowac czwóra w high bar nie ozancza, ze pośladek czy dwójka cyz przywodziciel nie pracują

U Paatik pojawia się kilka podstawowych problemów, które zaburzają pracę tylnej taśmy generalnie
a goblet robiony tak jak robimy powinien mocno angażowac poślad

problemy podstawowe dwa to
-praca stopy
brak stabilnej pozycji, palce się podwijają, duży palcuh traci konakt z podłożem
a jak wiadomo pod dużym palcem u stopy zaczyna się taśma głęboka, która biegnie przez pośladek, wiec już ten fakt powoduje, że poślad nie będzie pracował prawidłowo

-druga kwestia rotacja zewnętrzna kości udowej
to wymaga też sporo pracy, juz wygląda to lepiej, ale ta rotacja jest słaba i nad nią pracujemy

przez brak stabilnej pozycji i słabą rotację zewnętrzną, kolaną chcą lecie w przód, ciężar ciała leci na przód i nawet jeśli zaczynamy hip hindgem i w lekim pochyleniu jak do low bara to Paatik chce wstawać czwórką a nie tyłkiem

tak więc będziemy pracowąc nad stopą, rotacją zewnętrzą i dawać sobie siady do boxa coraz niższego, żeby siad szedł bardziej na tylną taśmę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
a żeby zacząć robić low bar ze sztanga to trzeba miec opanowy najpier goblet, bo docelowo low bara ze sztangą robic równiez będziemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium