SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4348 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108128
A ty dwa razy dziennie na silke chodzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
No nie - jeszzce nie mam tyle wolnego czasu. Bo ochota by się znalazła. Wpis był za wczoraj... Dzisiaj już jest 21.11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4348 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108128
Aa ok, nie zauwazylam ze data niedzisiejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
21.11.2023 DT
Straszny dzień. Myślałam, ze zostanę na kanapie i się normalnie upiję. Mam głęboki kryzys rodzicielstwa.
Zostałam na siłę wyciągnięta na siłkę. Myślałam,że to fatalne rozwiązanie - okazało się nie najgorszym... Zrobiłam co miałam na ten dzień przewidziane, może mniej zapału miałam, ale jednak coś tam poszło.
Siady SSB - szłam drabinką do 60kg. Wstałam spod 60kg, ale brzydko, plecami. Natomiast tak do 55kg to nawet przyjemnie i głęboko i 4ki czułam.
WL - planowany dodatkowy trening, z założenia miał dodać trochę objętości do tych moich jedynek weekendowych i zabaw z wyciskaniem do rollera- 40kgx5x5
I jakoś godzinka pykła. Nie spieszyłam się, rozgrzewka była solidna, a i przerwy miałam na pewno ok 2 min jak nie więcej pod koniec.
Nie wiem czy dzisiaj leń czy może trenio z planu? Zobaczymy co dzień przyniesie bo cała noc nieprzespana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
22.11.2023 DNT
A jednak kanapa...

23.11.2023 DT
Mam wrażenie, ze przerwy od siłki źle na mnie działają. Albo to ta podła podłoga i nieprzespane noce....
Pojechałam i coś tam porobiłam. Myślałam, ze zrobię tylko górę z tego planu tak mi się nie chciało tych zakroków. W OHP (a od niego zaczęłam,jeszcze z planem ze robię tylko górę i pryskam do domu) siły brak, nie mogłam wejść w rytm i wymęczyłam w każdej serii te 2 ostatnie powtórzenia. Plus taki, ze mnie to OHP trochę otrzeźwiło i zmobilizowało. Zrobiłam te zakroki - fakt, bez stepa - ale za to przy 10kg było elegancko czuć czwóry, a czasami nawet dupkę. Z zakrokami kiedyś się dogadam, było o wiele lepiej niż poprzednim razem. Wyciskanie naprzemienne - sama przyjemność, chociaż dla blondynki jest wyzwaniem trzymanie dupki w powietrzu, rolera kolanami i liczenie naprzemiennych wyciskań:) Pewnie na ławkę ta mobilizacja doopy sie nie przełoży bo tam nogi nie są złączone... ale i tam miałam frajdę. Swingi mnie zabiły kondycyjnie, potem plecy poszły już z automatu. I tak jak lubię wykopy tak już czasu mi nie starczyło i trzeba było wracać do domu. 1 godz 10 min. Poprzednio cały trenio 1 godz. 20 min. Zabrakło tych 10 minut, ale fakt też że umierałam po swingach.

BF jakoś mnie nie pociągnął w tym roku - natomiast kupiłam pistolet do masażu, niby trochę taniej, ale nie była to jakaś HURRA okazja.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Paatik a uczysz się jeszcze stania na rękach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Uczę. Ciągle się uczę i jak już się wydaje że się nauczyłam to… zdarza się raz na trening ładnie stanąć. Zero przewidywalności. Pure luck.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
24.11.2023 - fikanie, active rege bo obolała strasznie w plecach
25.11.2023 - ostatnia chwila na posprzatnie u Mamy na tarasie, a potem przygotowywanie do imprezy Andrzejkowej. Impreza, potańczone, ale o północy już w łozeczku:)
26.11.2023 - dogorywanie po imprezie, jednak za stara już jestem na takie szaleństwa...

I taki zonk - na ostatnią minutę ciuchy wybierałam. We wszystkich sukienkach mam za szerokie plecy!!! Z talią, brzuchem czy tyłkiem - żadnych problemów. Weź teraz człowieku tańcz i martw się czy pęknie na plecach czy nie....
I w ten oto sposób straciłam 2 dobre dni treningowe....A dzisiaj poniedziałek i na siłce będzie Kongo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Paatik to rób dzisiaj plecy jak zobaczą jakie masz "szerokie " to spękają i będziesz miała dużo miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Śmiej się śmiej - widać że jako chłop wagi problemu nie ogarniasz:)
Dzisiaj ciągi będą - już polecę zgodnie z planem skoro się "rozrywkowałam" w weekend.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium