SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki
Paatik
Paawo Ty mi proszę lepiej napisz co zrobić żeby tak tych płuc nie wpływać na Vmax przez 1/2 biegania?


Paatik biegaj



tu chyba nic innego się nie wymyśli,
chyba że zakręt okaże się nadejść szybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627457
"chyba że zakręt okaże się nadejść szybciej" - Kabo, w myslach mi czytasz:)
Raczej chcialam wiedziec czy mam piłować te swoje 5km na zasadzie, ze za jakiś czas bedzie lepiej, czy moze robić jakieś sztuczki typu 1km bieg/ 1 km marsz... Ale Viki juz załatwiła ten problem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początku to nie ma co wymyślać, trucht przeplatany marszem i z czasem wydłużać odcinki biegu a skracać marsz.
Maże jakieś krótkie przebieżki, taki 50 - 100 m kilka razy ale leciutko. Choć też nie od pierwszego treningu, na początek marszobieg.
Nic mądrzejszego nie wymyślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik, pamietam jak zaczynałam biegać, a zaczynałam kilka razy, że u mnie sprawdzało się wydłużanie odcinków z każdym kolejnym razem. Zaczynałam np. Od 3 km 2xw tyg., w kolejnym 3,5, później 4 itd. Na marszobiegi byłam zbyt niecierpliwa zawsze... ale to tez dobra opcja może być. No i bieganie znacząco poprawia wydolność i kondycję. Powinnam biegać, ale mi się nie chce i niestety przy przysiadach na ilosc jest to odczuwalne...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627457
Tsu - dzieki. Też tak sobie myślę, ze jeśli to bieganie się utrzyma (a pogoda zdaje się mi nie pomagać) to będę starać się robić więcej niż moich 6 rund, plus w każdej rundzie mieć odcinek (z góry określony, typu od tego drzewa do tamtego), który będę starała się pokonać szybciej... Póki co sa to moje pobożne życzenia a nie plan.
Dzisiaj w planie 12ki na siłce i zaległy ruski odwołany wczoraj co by w lesie po ciemności nie biegać. A w piątek leń na kanapie i oczekiwanie na sobotę rano:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Tsu ja miałam największy problem, żeby połączyć regularne bieganie z ćwiczeniami siłowymi. W efekcie nogi ciągle zmęczone i ani porządnego biegania, ani porządnych ćwiczeń. Odkąd współpracuje z trenerem odpuściłam typowe ćwiczenia siłowe, robię "tylko" siłę biegową i ćwiczenia jednonóz z cc w ramach rozgrzewki. Ale do ciężarów planuje wrócić w zimie, szczególnie że biegania będzie trochę mniej niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Tsu ja miałam największy problem, żeby połączyć regularne bieganie z ćwiczeniami siłowymi. W efekcie nogi ciągle zmęczone i ani porządnego biegania, ani porządnych ćwiczeń. Odkąd współpracuje z trenerem odpuściłam typowe ćwiczenia siłowe, robię "tylko" siłę biegową i ćwiczenia jednonóz z cc w ramach rozgrzewki. Ale do ciężarów planuje wrócić w zimie, szczególnie że biegania będzie trochę mniej niestety

Moje nogi ciężko zmęczyć ćwiczeniami siłowymi w normalnym zakresie powtórzeń chyba i dlatego Teti się zawsze dziwiła, ze po 5x5 szukałam jeszcze czegoś na dobitkę... a jak już się rozbiegałam, to tez miesńie mnie nigdy ńie bolały, tylko stawy, wiec odpuściłam bieganie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627457
Viki - jak zawsze w punkt ze swoimi komentarzami:)
"Tsu ja miałam największy problem, żeby połączyć regularne bieganie z ćwiczeniami siłowymi. W efekcie nogi ciągle zmęczone i ani porządnego biegania, ani porządnych ćwiczeń."
No właśnie - wczoraj miałam iść na siłkę - nic z tego. Z rana wcale takich zakwasów po środowym bieganiu nie czułam - ale w ciągu dnia się pojawiły. I nie dałam rady. Dzisiaj nie pójdę bo jutro chce zrobić podejście pod ten bieg.
I w ten sposób w tygodniu tylko jeden siłowy mi wyszedł - może dobiję drugim w niedzielę. W przszlym tygodniu ma lać non stop - więc córka marnotrawna zaliczy wielki powrót do sztangi:) A Cooper pójdzie do kupra, bo w deszczu nie będę, no nie będę biegać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627457
@Tsu - ja nie umiem odróżnić co mnie boli - na pewno czuję tyłek, biodro, kolano, ale też i stopę jako taką. Właściwie nie wiem czy 4ki? Akurat najmniej z tego towarzystwa - ale ogólnie czułam się zmęczona...
I nie oszukujmy się - ja nie mam takich nóg jak Ty! I tej waleczności niestety też mi brakuje:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do miarodajnego Coopera muszą być optymalne warunki: dobre samopoczucie, moc w w nogach, dobra temperatura (nie za ciepło, nie za zimno). Nie macie jakieś bieżni na hali w okolicy:)?


Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-09-21 10:03:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium