SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1614096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
07.05.2021 active rege, ale nie leń
Zabawiłyśmy za długo z Kundlicą w lesie. Pogoda taka średnia, ale jakoś poszłyśmy przez górki, z dala od ścieżek, i potem trzeba było wracać ze środka lasu. A panna na wszystko musi teraz popatrzeć - siada i się gapi - na ptaszka, na pszczółkę, na listki na wietrze... I takimi zrywami idziemy - stacja-bieg-stacja -bieg....
Poszłam się porolować i porozciągać. Coś tam z tym brzuchem porobiłam. Będę kombinować jak Night napisał - na początku, chociaż jedno ćwiczenie. Może się z czymś polubię.
Były pokusy na krzesełko,ale postanowiłam dać jeden dzień na rege - za to porozciągałam solidnie. U Tatuńcia znalazłam starą dobrą pozę z jogi - to sobie poleżałam.






Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-05-07 21:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
08.05.2021 DT
Od rana leje....
Siłka zrobiona: miały być plecy i 4ki.
Brzuch przed treningiem właściwym - na razie bez pisania co i ile, grunt że zrobione. Szukam tutaj jakiegoś cwiczenia z którym mogłabym sie zaprzyjaźnić....
No i musiałam sprawdzić czy w krzesełku nie powalczę. Z Nene i Viki póki co nie powalczę. Marne 2 min i 49 sek. wysiedziałam,ale biorac pod uwagę ze jeszcze niedawno tylko minutkę - no to przynajmniej progres jest.
Plecy: TRX x 25px2s; maszyna plus 7,5kgx12px2; gorilla row 12kg i 10kg 6x15p; pendlay - cała kombinacja drabinki, zeby dojść do bumperów - juz wiem, ze plus 20kg daję radę x5, ale ciężko. Nie wiem czy nie za cięzko i psuję coś?
Czwórki: wykroki z KB 12kg nad głową 3x12p; monster walk guma czarna 2 x50p








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Paatik 4 min. to moje ale ja na 200% jestem heteroseksualny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
Wycwiel - ależ ja nigdzie nic o sexsualnosci nie smiałam pisać:)
żona Tomasza to żona Tomasza - a Ty to TY. Twoje 4 min widziałam po tym jak pisałam o żonie Tomasza (tak wiem, bez filmu się nie liczy w 35+, ale tutaj są lejdiski)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Szukasz ćwiczenia na brzuch? Przyjaznego?
Spięcia w pozycji leżącej z nogami na piłce
Można poleżeć z nogami wyżej głowy w trakcie przerw, same fajne rzeczy

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Patik też często robiłam brzuch na początku. Przy takim rekreacyjnym ćwiczeniu jak my a nie night można spokojnie tak ustawić i wrecz zaliczyć to jako aktywację brzucha przed ćwiczeniami zasadniczymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
@Szajba - właśnie od spięć z nogami na piłce zaczęłam, ale nudzi mnie to. Lekko lepsze jest podawanie piłki nogami do rąk i z powrotem. U Viki podpatrzyłam:)
@Paula - tez tak sobie kombinuję, ze to nie zaszkodzi.A przynajmniej zrobię. Obok łydek to najbardziej zacofana część mojego ciała:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
09.05.2021 DT
Taki jakiś rozlazły się robi ten dzień. Miało być lato a tutaj nic ciekawego za oknem się nie dzieje. Rano było podle zimno, teraz coś się cieplej robi, ale słonka niet. No i bez łaski, na tarasie nawet w bluzie zimno...
Rano rozciąganie gruszki na wyspie w kuchni i oglądanie filmików do Lsit. Potem 30 min "gimnastyki" - próby do tego Lsit - ale to lepiej nie mówić, nie jestem w stanie nic z podłogi unieść... Najlepsza opcja kiedy cokolwiek uniosłam to na filmiku jest. Śmiejcie sie do woli...



Potem w teorii miała być doopa i klatka/barki. Ale zaczęłam kombinować z brzuchem - nagrałam jedyne ćwiczenie w którym brzucha faktycznie czuję.
Jak chciałam powisieć i zrobić krzesełko - to się bark odezwał. Więc juz żadnych wyciskań nie robiłam i taki trening na luzaku, off the record wyszedł - przenoszenie 10kg KB za głowę w leżeniu, rozpiętki z 4kg hantlami, wznosy talerza 5kg w staniu, trzymanie sztangi nad głową z ustawieniem łopatek, ławka rzymska z trzymaniem izo, reverse hyper, GM - dawno nie robione...









Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-05-09 13:25:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium