SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
pourlopowy check wagi - 61,5kg. Czyli niby przybrałam 0,4kg, ale zakładając nieprzespaną noc (nocny lot) i inne wypadki - myślę, że za 1-2 dni będę znowu w okolicach 61kg.
Redu jeszcze chwilę pociągnę - pojadłam przez ostatnie 2 dni, to mam siłę. To jest ten moment kiedy zaczyna schodzić z brzucha - tyłek jeszcze mam, więc "cisnę":)
Na ten tydzień zaplanowany off od siłowych. Potem powrót - już z planem. Na plan nie mam planu, poza tym że muszę zrobić przerwę od wyciskania. Będę tylko rehabilitacyjnie wyciskała na gumach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4348 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108129
Ty przez noc przybralas 0,4kg, a ja przez jedna dobe (z wczoraj na dzisiaj) stracilam 0,9kg! To byl spadek po dniu nietreningowym, wiec jak teraz zrobisz tydzien off od silowego to za tydzien jeszcze ci waga pokaze ponizej 60kg :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
"poza tym że muszę zrobić przerwę od wyciskania"

???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
ajazy - barki mnie bolą, mam stan zapalny w kaletce. Najpierw lewy, teraz i prawy bark. Boli mnie jak opuszczam sztangę.
Myślałam, ze chwilka odpoczynku dobrze barkom zrobi, brałam ibufen, smarowałam i robiłam trochę klatki na maszynach. Na wakacjach myślałam, ze może się "rozćwiczy" i robiłam 2x ławkę. Bolą teraz oba nawet jak nie ćwiczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Fizjo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
A jak wąsko robisz to też? ale wąsko to jest od pół do kciuka od gładkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Wąsko sprawdzę bo nie robiłam.
Mam prawie fizjo w domu,ale standardowo mało się słuchałam. Teraz postanowiłam się posłuchać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4348 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108129
Jak wasko to jest kciuk od gladkiego to wlasnie sie dowiedzialam ze ja wlasciwie prawie zawsze robie wasko, no moze max 1,5 kciuka, ale szerzej nie :) A ty Patik normalnie jak szeroko robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Marudzenie....
Normalnie nie daję rady. Po prostu - bez snu się nie da i tyle w temacie. Nie da się żyć, nie mówiąc o trenowaniu etc.
Poddałam się wczoraj i przykleiłam plaster znowu. Odkleiłam ponad miesiąc temu jak zaczęła się ta cała diagnostyka cycków. Wczoraj miałam rezonans - nie mam jeszcze wyników, ale już nie dawałam rady z tymi uderzeniami gorąca sto razy dziennie... Śpię od 1.5 miesiąca po 2-3 godziny. Mam wrażenie, że mam gąbkę a nie mózg.

Planowany tydzień deload skończył się w piątek. Zrobiłam kreatyninę potrzebną do rezonansu w piątek (i tak wyszła w górnej granicy, ledwo się na widły załapałam 0.89/norma 0.9) i w weekend byłam na siłce. Zrobiłam klatę i tyłek w sobotę, czwórki i plecy w niedzielę. Takie powolne macanie się z ciężarami. Mam ćwiczenia od fizjo na bark, robię. Będzie znacznie więcej dołów niż normalnie robione - z uwagi na ograniczenia barku.

Jedzeniowo popłynęłam lekko przez ostatnie dni, stres jednak duży. Mechanizm zajadania zmęczenia i stresu czuje się dobrze odkąd wróciłam z urlopu. A cały cyrk z cyckami juz trwa od połowy kwietnia...

Planu jeszcze póki co nie mam. Obiecałam sobie zacząć notować co robię i faktycznie chyba póki co na tym się skończy. Z weekendu notatki mam - wpiszę jutro.
Generalnie to czekam aż plasterek zacznie działać i będę znowu sobą...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium