SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 447224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 333 Wiek 38 dni Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22009
Dzięki, pytam i zapominam, czy już daną konkretną osobę o to pytałem. SKS Szukam czegoś i ciągle nie to, nie tamto, nie mogę się zdecydować. Dla mnie wydaje się odpowiedniejszy pomiar na nadgarstku, choć jest mniej precyzyjny. Ćwiczę cały dzień i nie sposób non stop osić opaski na klacie. Na Endo kiedyś zakładałem konto, ale apki nie wgrywałem, bo korzystam z run-loga. Tam mi brakowało możliwości samodzielnego definiowania pewnych nietypowych rzeczy, ale sprawdzę, bo może po tylu latach już się da. Dzięki jeszcze raz.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2280 Napisanych postów 6670 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 522096
@Olo - mnie o to lepiej nie pytaj bo to temat "drażliwy" dla mnie. Jak ćwiczyłam tylko siłowo to wystarczało mi endomondo i pas. Potem jak zaczęłam trochę biegać czy robić aeroby starając sie jakoś podnieść moja wydolność z podłogi, zamarzyłam o jakimś bardziej zaawansowanym sprzęcie. Plus, po prostu jestem gadzeciara i podobają mi się zegarki treningowe. Pomysł mierzenia tylko z nadgarstka też mi sie bardzo spodobał. Miałam do czynienia z najprostszym Polarem i z zawansowanym Garminem - jeden sprzedałam, jeden oddałam. Coś tam pewnie w końcu znajdę dla siebie, ale póki co wiem jedno - pomiar z nadgarstka podczas cwiczeń siłowych to loteria, musi być pas i koniec kropka. Moje pipkanie aerobowe również nie uzasadnia zegarków z 1000 funkcji. Nie zamierzam szaleć z mierzeniem codziennej aktywności i liczeniem kroków, kalorii, ważeniem sie codziennie itd., a te zegarki lubią do tego namawiać:) Więc tak jak Ty nie wiem co chcę, ale generalnie powinnam pozostać przy tym co mam:)

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-01-10 08:52:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2280 Napisanych postów 6670 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 522096
@Szajba - specjalnie dla Ciebie:) Pół dnia w robocie z tym moim phonem walczyłam.
Bynajmniej nie namawiam do oglądania, bo dość monotonne. 300 powinno być:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1496 Napisanych postów 6872 Wiek 59 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 72110
Pozwoliłem sobie też obejrzeć 300 było nawet 313
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1630 Napisanych postów 4039 Wiek 59 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 268065
Paatik Tobie winda nie potrzebna w najwyższych budynkach ,30 pięter to dla Ciebie rozgrzewka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 647 Napisanych postów 2606 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1214849
Że Szajba to zrobi to było pewne ale po Tobie Paatik się nie spodziewałem. chapeau bas
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 663 Napisanych postów 1500 Na forum 261 dni Przeczytanych tematów 18881
ruski czołg
ale po Tobie Paatik się nie spodziewałem

buuuuuuuuuuuuuuuu

ps. to powyżej to wybuczenie,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
10.01.2018 DT
Cross fit dla blondynek był. Wymęczyłam się strasznie bo był sumo dead lift (i to super!) high pull (i to nie super). Z kettlem szło dobrze, jakoś nie czułam aby łokcie dostawały, faktycznie siła szła z bioder z kettle leciał sam. Ze sztangą dramat kompletny... I kocur i łokcie bolą i nie ta wysokość - i wszystko bee..
Potem męczarnia na klasycznych WODach na czas, w trakcie człowiek pomstuje, a po fakcie zachwycony, że potem spływa....
Podsumowując sumo deadlift high pull ze sztangą nie opanowany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
@Ruski, dzięki - ale to włażenie to wysiłek akurat dla mnie - siły nie wymaga, technika też taka koślawa przejdzie, myśleć za wiele nie trzeba, pikawa też tak bardzo nie szaleje jak podczas biegania - a kalorie lecą:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 834 Napisanych postów 8010 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 287941
Czyli kettle Ci się spodobały?

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

;