SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1612492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
"Fałda na fałdzie, brak perspektyw na kostium kąpielowy w tym sezonie zrobił swoje..."
za takie psioczenie to kara jakaś powinna być!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
w RAMKĘ trzeba to oprawić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346018
Paatik pozycji w pompkach może nie tylko Wycwiel się od Ciebie uczyć a i (" miszczowie " z +35 ,nie ujmując dobrych chęci " miszczom")
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Pompki jak pompki, dobrze chyba to wygląda- nie znam się, ale HC Ci służy


Zmieniony przez - Turoń Polarny w dniu 2020-04-26 13:51:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Tak tak to miało wyglądać tylko przytrzymaj wyraźniej ( dłużej ) pozycję w górze i przede wszystkim w dole .
Ustawienie dłoni masz za szeroko łokcie uciekają na zewnątrz i słabo korzystasz z tricepsa.
Ucz się od początku prowadzenia bliżej ciała łokci i skup się na jak najszybszym ( dynamicznym) wykonaniu wyprostu .
Ja bym został z 2tyg. przy tych "jedynkach " . Rób codziennie po 6-8 x.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Taka kluska to nie kluska.. chcesz kluskę zobaczyć, to zapraszam do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627766
Bziu, Kebul, Turoń - taaa... mili jesteście i tyle:) HC należy przykrócić. Wstydno mi i na tym temat kluski należy zakończyć.

Wycwiel nie wiem czy dam radę ustawić ręce wąsko i jechać na samych trickach. Młody mi pokazał i faktycznie on trzyma o wiele bliżej niż ja. Już dzisiaj nie dam rady, jutro spróbuję.
Tsu - u Ciebie to ja regularnie siedzę i kota widziałam raz jak sie przemykał, ale żadna kluska tam mi w oczy nie wpadła.
Jawor - na szczęście w tej awanturze o pompki chodzone nie uczestniczyłam:)


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-04-26 17:16:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627766
26.04.2020 AEROBY
Pierwszy raz w tym sezonie odważyłam się na Gremlinie włączyć biegi a nie cardio. Wymyśliłam sobie, ze będę biegać co jakiś czas 5km, a co jakiś czas 60 minut.
Zobaczymy - dzisiaj nie było źle, ale nawet jak próbowałam szybciej to nie widać tego w efektach....
I coś się Gremlinowi popsuło bo mi nie pokazał nic z parametrów biegu typu rytm, kadencja, długość kroku etc. Nie, żebym szczególnie do czegoś tego potrzebowała - no ale skoro może to powinien.





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-04-26 17:20:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Nie będę udawał że już jestem pompiarzem bo nie jestem ale będę
Sam cały czas podglądam i poprawiam u siebie .Obecnie znacznie zwęziłem ustawienie dłoni ale stare nawyki wciąż są .
Na początku będzie trudniej ale po jakims czasie ułatwi Tobie robienie wielu pompek.Dla tego warto od razu nad tym popracować.
Jak byś miała trudności z dynamiką wyprostu rób mniej "jedynek" i wydłuż przerwy po 2 tyg. będzie ładna baza dla drugiego etapu

Jaka awantura po prostu trzeba nazywać rzecz po imieniu giby to giby a pompki to pompki
Skala trudności między nimi to mniej więcej jest taka jak między np. pompkami klasycznymi a diamentowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Paatik, gdzie Ty masz tą fałdę na fałdzie? Siedzę przy megadużym monitorze i nic nie dostrzegłam ??

Moim zdaniem masz ładne, zbite ciało i fajną skórę na nogach... Wiele bym dała za to, by tak wyglądać
1

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium