SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1607787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Paatik no są takie sytuacje na które wpływu nie mamy i już. Spacer to zawsze jakiś ruch, więc jest dobrze Zresztą tych spacerów to zazdroszczę, sama chciałabym więcej chodzić ale nie mam jak Niech tylko Mała zacznie siedzieć, może jej w spacerówce przejdzie alergia na wózek.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-03-17 12:06:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
Paatik tyle razy mówiłem --najlepszy trenażer
1.Można pokręcić w pomieszczeniu przy otwartym oknie
2.Gdy są możliwości to trenażer na balkon ,werandę ,ganek itd --- w lesie błoto wiatr a na trenażerze wystarczy być odpowiednio ubranym i kręci się na świeżym powietrzu
3......................
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627636
Dramat mam i ryczeć mi się chce....
Od środy jeżdzę po internistach i laryngologach - As ma jakieś paskudztwo w dziobie, nikt nie umie tego zdiagnozować. Od stycznia na antybiotykach i przeciwgrzybowych - a zapalenie języka w najlepsze się rozwija.
Od wczoraj jeżdżę po wetach i to jeszcze potrwa.
Szczeniara naderwała więzadło krzyżowe. Nie chodzi.
Tak skakała z radości na Koszykarza, ze musiała źle wylądować i tylna łapa się skręciła.
Jeszcze coś się zdarzy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Głowa do góry, wiosna idzie i przyniesie coś lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Paatik współczujeMusisz znaleźć dobry sposób na odreagowanie.Może wódeczka,może jakiś masażyk albo idź do lasu i nakrzycz tam na wszystko co sie ruszaJakiś pączek też nie zaszkodzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Paatik trzymaj się!
Oby już było tylko lepiej i limit złych rzeczy wyczerpany w tym roku.
Kurcze pierwsze słyszę żeby psiak zrobił sobie taką krzywdę, chyba rzadko się zdarza? Ja wygląda leczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627636
20.03.2021AEROBY
Wyszłam do lasu bo mi odbija zupełnie...
Samo wyjście oceniam najwyżej:) Przełamałam doła i może zacznę myśleć a nie reagować emocjonalnie.
W lesie ślisko - bałam,ze się wywalę i nie będzie komu Szczeniary nosić.No i sie wywaliłam - na szczęście jak już spacerkiem wracałam... Przed chwilą wrócił z lasu Małż - teriera wyprowadzał i oczywiście też się wywalił.
Czołgu, Jajo Węża, Viki - dzięki. Ciężkie tygodnie będą teraz - i organizacyjnie i dosłownie - bo Małą trzeba wszędzie nosić. A do noszenia tylko ja i Koszykarz...
Viki - operacja jak u człowieka - rekonstrukcja więzadła krzyżowego. Jak się uda to laparoskopią, ale pewnie zwykła operacja... A potem rehab.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73511
O kurcze Paatik to się porobiło. Trzymam mocno kciuki za Was wszystkich.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Patik, a ona zerwała czy naderwała?

mój labrador poprzedni miał zerwane więzadło w tylnej łapie
miał zapiec podwiązania i tydzień po spędził w klinicie, potem wrócił już do siebie, zalecenie było żbey gp jednak hamowac trochę, bo on to wariat i zrywy robił duże i szybkie
ogólnei skońcyzło się dobrze wszystko, a ważył 36kg

słyszałam, że podobno zerwał ponownie, ale nie wiem nic więcej
w każdym razie sam zabieg i rekowalscenja przebiegły szybko i wsztsko było ok

a jakby się laparoskopowo udąło to już wogóle

trzymam kciuki :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627636
Bziu - naderwała. Ale to wet "wymacał", natomiast zrobił rtg i tam oczywiście wiązadeł nie widać, ale wszytskie struktury kostne śliczne. W pon. jedziemy do kliniki na Paprykowej - tam niby spece ortopedzi - moze mają usg i zobaczą co jest i w jakim stopniu jest naderwane. Na przeciwbólowych Małpiszon już znudzony leżeniem i kustykać próbuje... Trzeba siedzieć i pilnować i zabawiać... A wczoraj leżała jak betka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium