SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1613712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346027
tomaszS
Pati" kto u Ciebie zdawał maturę? No i o jakich kierunkach marzyli?
Z ciekawości pytam, jakie tendencje teraz są


Tomasz -- jak to nie wiesz ,młodsi bracia
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Młodsi bracia - bardzo mi się to spodobało!!!!! Jawor - bardzo dziękuje!
Mam takich 2 łobuzów w domu - bliźniaki różne jak dzień i noc.
Jeden na medycynę drugi na ekektrotechnike na polibudzie. Skończy się na weterynarii w Olsztynie i elektrotechnice na uniw. Albo na amerykanistyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Hmm, weterynaria w Olsztynie zła nie jest. Poza tym, praca z domowymi pupilami może dać wiele "satysfakcji"

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1813 Napisanych postów 2920 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73561
To pogratulować i cieszyć się z tego co jest. Mój syn też świeżo po ogłoszonych wynikach, co prawda mniejszy kaliber bo 8 klasa ale mimo wszystko jakiś stresik był. Ale poszło my dobrze i idzie do technikum politechnicznego na elektronika :)

A te wygibasy wow! I sama się później odplatalas?
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Szajba - Młody tak się kręci koło medycyny, weterynarii i fizjoterapii. Nie chciałabym pozbywać się go z domu - to jedyny obok mnie ogarnięty:)
Nadinka - no to gratulacje! Stres edukacyjny już poczułaś:) A to plątanie naprawdę jest łatwiejsze niż najwyraźniej wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55051
Patik prędzej czy później i tak ucieknie Ci z domu :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
06.07.2021 szybkie cuś
Poranne próby do stania - znowu się naoglądałam i poczułam ze muszę, ale to MUSZĘ popróbować. Jak zawsze coś w tym kolejnym filmiku jest - może 1mm do przodu się posunęłam:)
Tą Panią męczyłam co poniżej. Mówi ważne rzeczy o klatce piersiowej - ja to czuję, ale chyba nie umiem zrobić. Tilt w miednicy nie załatwia tego co Pani każe zrobić z klatką piersiową. Muszę to na rozum rozkminić bo intuicyjnie nie wychodzi....






Trochę prób do siłowego wejścia do stania bez podskoku - ale jakby ktoś popatrzył z bliska to by się nie domyślił... Kompresja to bardzo trudna rzecz jest:)

Coś nie coś poswingowałam na drabince, pokręciłam łopatkami w zwisie, doskokiwałam do kołków i próbowałam "przejść" kilka kołków. Raz wyszło lepiej raz gorzej. Była publiczność więc bujania do lotu nie było...

Mam nadzieję dzisiaj na normalną siłkę po południu - czas na WL:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5127 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78446
Dzięki!
Fajnie, ambitni Chłopcy.
Obydwa kierunki fajne i konkretne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Jak kierunki mocno wymarzone to warto rok poświęcić na douczanie się i spróbować jeszcze raz. Ja studiowałam rok na kijowej uczelni, poprawiłam maturę i poszłam od nowa na lepszej. Nawet przez sekundę nie żałowałam tego "straconego" roku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5127 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78446
Ja skończyłem studia (w ten piątek bronię inżyniera logistyki), ponieważ nie wierzę że dorobię do emerytury w górnictwie. Wykształcenie dotychczasowe mam inne.
Także niczego w życiu nie można wykluczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium