SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 485962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 764 Napisanych postów 2027 Na forum 350 dni Przeczytanych tematów 26347
Paatik
@ajazy - epigenetyka jest nauką. Podważasz fakt regulacji ekspresji genów przez czynniki środowiskowe?????

Paatik trudnym tematem się zajmujesz, ja jakiś czas temu właśnie po lekturze o bliźniakach uparłem się zgłębić temat.
Choroba, ciężko mi to szło i niewiele pamiętam, jakieś H3, H4 tak samo popierdzielone jak łańcuch oddechowy .
No cóż ktoś musi być głupszy żeby ktoś mógł być mądrzejszy.
Upycham ostatnia w swoich szarych komórkach sprawy tycia, dotarłem do chromosomu 20, kierva po co ja się w to pcham to nie jest do zrozumienia.
Mogłem pozostać przy swoich łamigłówkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2783 Napisanych postów 7881 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 529864
Garp - biologia molekularna na co dzień w robocie od 20 lat.

Niestety za dużo mam roboty nie biologicznej, aby przeżyć muszę czytać regulacje prawne dotyczące funkcjonowania przedsiębiorstwa w tym pięknym kraju np. ostatnio split payment VATu, a nie pubmed. Wrr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1398 Napisanych postów 3238 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 233868
Paatik podzielona płatność ? to nie takie trudne jak sie wydaje

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

http://www.sfd.pl/DT_Nene87-t1159713-s155.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2783 Napisanych postów 7881 Wiek 49 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 529864
Trudne jak cholera bo jesteś ubezwłasnowolniona... Nie możesz korzystać pieniędzy które Ci przesyła klient za towar. Tylko możesz z tego VAT zapłacić. Czyli jak chce coś kupić to muszę wysłać 2 przelewy i jak otrzymuję od kontrahenta to też dostaję 2 przelewy. Jak jakiś przedsiębiorca nie ma zapasów gotówki to kiepsko... A tak można było prze miesiąc z tych środków korzystać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
juz nie mówię o wdrożeniach do systemu księgowego które musi informatyk zrobić.... Własnie mi rachunek przysłał - 150 zł za godz. Póki co przewiduje 2 dni po 8 godzin...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1398 Napisanych postów 3238 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 233868
ale to nie jest obowiązkowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jak klient Ci przesle split payment to juz tego VATu nie mozesz ruszyć. Moi klienci w Polsce to 90% szpitale, uniwerki etc. i oni juz dostali przykaz z Minist Finansów ze mają płacić w formie split.... Tym samym ja już mam 23% kasy uziemnionej na koncie. I mozesz z niego korzystać tylko w formie przelewu. Czyli jeśli gotówkowo pójdę coś kupić to VAT musze też zapłacić gotówą i nie mogę skorzystać z tego VAT co mam na koncie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
a chyba, że tak - no to współczuję :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 764 Napisanych postów 2027 Na forum 350 dni Przeczytanych tematów 26347
Paatik jak ja Cię rozumiem, ja ze 30 lat bawie się w biznesy w tym pięknym kraju.

Żuć to w diabły i idź do korpo, tam to zdrowo żyją ----------przepraszam za zaśmiecanie ale muszę bo się uduszę

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 516 Napisanych postów 2399 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 147880
oryginalna wersja dla mlodszych :)

Zmieniony przez - strumyk w dniu 2018-06-27 14:05:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie