SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1605329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
Dawno Cię nie było:). Co słychać?
Pierwszej dawki nie zauważyłam, przy drugiej bolała mnie tylko ręka i lekko coś tam nie halo było - ale teraz objawy grypopodobne, poty, dreszcze, powiększone gruczoły pod pachą w tej ręce w która był zastrzyk - generalnie dramat. Ale przechodzi - z godziny na godzinę lepiej. Chociaż łapka boki…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Dzieki wszystko dobrze poza kwestiami diety i aktywnosci, stad pomysl by tu wrocic :) z pewnoscia zle samopoczucie szybko minie. Wez cos na goraczke gdyby sie pojawila
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356261
Paatik
Przerąbane. To że dzień szczepienia będzie DNT to zakładałam, ale że dzień potem jeszcze będę zdychać?
Trzecia dawka mnie rozłożyła na łopatki... Gniję na kanapie i się zastanawiam czy jutro będzie już normalnie???


Mam wrażenie, że ta trzecia aktualizacja chipa bije po głowiem mocniej niż poprzednie. U znajomych na razie widziałam sporo przypadków typu: 3 dni zwolnienia z pracy czy temperatura 40-41 stopni. Także nie jesteś niestety wyjątkiem. Przy 1 czy 2 dawce aż takich cudów nikt nie miał. No ale zwykle po tych 2-3 dniach wszystko wraca do normy.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Oczywiście dane statystyczne z tyłka, ale jak gadałam z różnymi ludźmi to wszyscy mówili, że zawsze jedna z dawek tak trzepie. Jak miałaś przy dwóch luz to widocznie musiałaś poczekać z atrakcjami na trzecią ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
Melduję, ze juz dużo lepiej. Jeszcze łapa boli i węzeł chłonny pod pachę przeszkadza. Takie ogólne rozbicie juz sobie poszło. Plan jest żeby wybrać się na siłkę i off road zrobić edukacyjnie jakieś siady, coś na nogi. Niby w planie Max Effort Upper Body - ale do wyciskania to się moja lewa łapka nie nadaje. Pójść trzeba bo muszę przerwać cykl jedzeniowego pocieszania się - a to @, a to szczepionka i generalnie ciągle się pocieszam....

Pytanie do Nighta lub innych siedzących w biznesie. Moja siłka została kupiona przez takich co to juz jeden "klub" mają. I koniecznie robię teraz drugi "klub". Będą karty członkowskie, foty do kamerki, umowy etc. Ja mam multisporta, więc myślałam, ze mnie ten zamęt i formularze nie dotyczą. Aż ostatnio odpalili bombę ze też muszę formularz wypełnić bo tam pod spodem jest ze niniejszym akceptuję regulamin klubu. No ja regulamin i inne BHP mogę zaakceptować, ale po cholerę w nagłówku każą mi wpisać imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL, adres, numer tel. i email??? Pańcia na recepcji mówi, ze bezwzględnie trzeba, no to ja Pańci powiedziałam, ze bezwzglęnie powiem bye jak mnie o to jeszcze raz zahaczy.
Ja rozumiem, ze jak z kimś podpisują umowę i on im płaci to jakies dane potrzebują. Ale do Multisporta??? Przecież idea jest taka,z e mogę korzystać z każdego punktu - to teraz każda siłka w Polsce będzie miała mój PESEL?
Opcje są 2 - albo się obrażę, albo podam dane z doopy. Albo zrobię jeszcze smrodzik na fb - ale musiałabym być pewna,ze nie mają prawa tworzyć sobie takiej bazy danych korzystających z Multisporta.
Night - o co tak naprawdę chodzi z tyym podawaniem danych? Baza do spamowania etc.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
No kurde nie potrzebują numeru pesel i telefonu, żeby Ci wystawić fakturę ergo nawet jakbyś płaciła to nie musisz podawać takich danych :/ Też bym była podejrzliwa. Na co im ten PESEL, pytałaś? Bo podaje się go ewentualnie zleceniodawcy, jak ma podatek za Ciebie odprowadzić, ale nie siłce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Dla mnie to też jest dziwne. Przecież z Multisportem może odwiedzić dane miejsce np. raz i więcej się nie pojawić. I co, odrazu pesel podać? Korzystałam z multi bardzo dużo, chodziłam na różne siłki, salki ninja i cf, ściankę wspinaczkową, baseny i sauny, łyżwy i nigdy nigdzie nic nie musiałam podawać ani podpisywać. Mój mąż cały czas korzysta i też nic nikomu nie podaje.
Ja bym powiedziała że mogę się co najwyżej podpisać pod regulaminem i tyle.


A co do szczepienia, po pierwszym czułam się źle, po drugim nie pamiętam a trzeciego się obawiam bo od drugiej dawki ciągle jestem chora. Cały czas albo katar, albo jakieś osłabienie, duszący kaszel od kilku miesięcy, ból ucha, ból gardła a do tego co chwilę łapie różnego rodzaju infekcje, nie tylko dróg oddechowych. W różnym nasileniu, czasem bardziej a czasem mniej ale katar i kaszel są dość irytujące.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-11-28 11:48:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Imie i nazwisko powinno wystarczyc oraz podpis. Ewentualnie nr dowodu osobistego zeby mogli zidentyfikowac, ze sie zgadzasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Viki moja siostra to samo - dwie dawki i teraz z covidem w domu siedzi, bo córce wyszedł pozytywny, a objawy ma te same co córka ( osłabienie, gorączka, kaszel ) więc rachunek prosty. Szwagier też szczepiony podwójnie i te same objawy co one - w ogóle to kwarantanne ma tylko córka, bo oni szczepieni i mogą wychodzić mimo, ze chorzy są... a tak to w ogóle nie chorowali chyba z 10 lat na nic - ewentualnie katar .... I takich historii znam kilka ;)
Siostra powiedziała, że na 3 dawkę nie pójdzie.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Dużo wątpliwości również może powodować fakt, że FDA w stanach chce odtajnić dokumentację związaną z akceptacją szczepionki Pfizera do użytku, dopiero w 2076 roku.



Zmieniony przez - FighterX w dniu 2021-11-28 12:24:40

Zmieniony przez - FighterX w dniu 2021-11-28 12:42:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium