SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Na X też próbowałam i widziałam taki patent że się paski na sztangę zakłada i na paskach jakby wisi.
Kombinowałam własnie jak układać sztangę, zeby się nie dusić:)

Ładne te ciężarki. U mnie chłop ostatnio właśnie się kręci w okolicach 230kg.
Po kiego Ci ta bomba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108135
Wg mnie na takich paskach to zero kontroli takiej sztangi chyba ze ktos ma kupe miesni i sztanga dobrze lezy jakby sama z siebie w takim zaglebieniu miedzy miesniami, bo u nas z nieduza masa to jak to kontrolowac? No ja bym nie mogla chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108135
Haha, zobaczcie co znalazłam z moich treningowych początków, 2019, Tutaj widzę robię fronta i bez problemu łapie sztange normalnie całą dlonia, troche chyba widać na początku filmu
Nawet spory ciężar sobie zapakowałam biorac pod uwage na te moje patyki i niska mase Ciężaru to ja raczej się za bardzo nie bałam, nawet jak techniki mi brakowało


?si=Gl5wo4jCvtiq2uYO


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2024-03-25 14:28:12
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108135
No Patik, przeciez ja tu mam nogi praktycznie jak twoje, szczuplutkie i smukle :) Pod przysiad fatalna anatomia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66226
Paatik
Na X też próbowałam i widziałam taki patent że się paski na sztangę zakłada i na paskach jakby wisi.
Kombinowałam własnie jak układać sztangę, zeby się nie dusić:)

Ładne te ciężarki. U mnie chłop ostatnio właśnie się kręci w okolicach 230kg.
Po kiego Ci ta bomba?


E tam łądnie serie na tym robiłem kiedys :p ale jak na 2miesiace treningu z czego 2tyg przerwy to nie ma tragedii :) jeszcze z szerokością chwytu pokombinuj, węziej szerzej itd.

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66226
A czemu bomba? Dla regeneracji, wyniki wyglad itd. to jedno ale regeneracja to najważniejszy plus cyklu, nie mowie tu o jakis ostrych że ma sie sajdy takie ze czlowiek spi po 4h czy ma agresora od wszystkiego.

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Te łokcie tak mogą być na zewnątrz??


?si=fAoi-bTak9f6OoWe


?si=-V59R94JiAyXa0ib



?si=jOTopO1jeIf8YZ3g


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2024-03-25 20:12:53

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2024-03-25 20:13:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108135
Z tej perspektywy nie da się ocenić, wygląda ładnie, ale musisz dać z boku żeby było wiadomo jak to wygląda.
Ja trzymam ręce na pewno weziej, tuż przy barkach, ale moze Najważniejsze jest żebyś ty to czuła stabilnie, zeby tobie pasowalo
A w tych butach wygodnie ci robić? dobrze czujesz całą stopę?



Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2024-03-25 20:27:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66226
Szerokość rozstawienia łokci to kwestia indywidualna, jak ci tak wygodnie to tak rób :) łokcie na zewnątrz jak najbardziej zrób eksperyment i nawet siedzac sprawdz co sie stanie z plecami jak do srodka wezmiesz Jeśli trzymasz w palcach nie całej dłoni też jest ok szczególni że im szerzej tym bardziej na palce idzie. Taka uwaga weź oczko niżej stojaki bo będzie ci łatwiej ją zabierać i pod nią się wkręcać. Zrób film z boku bo nie widać jak idzię tyłek oraz plecy. Pamiętaj że ja kwstajesz tu dupą i łokciami włąśnie ciągniesz do góry. Ale wydaje mi się że jest bardzo fajnie.
2

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66226
madzia_666
Z tej perspektywy nie da się ocenić, wygląda ładnie, ale musisz dać z boku żeby było wiadomo jak to wygląda.
Ja trzymam ręce na pewno weziej, tuż przy barkach, ale moze Najważniejsze jest żebyś ty to czuła stabilnie, zeby tobie pasowalo
A w tych butach wygodnie ci robić? dobrze czujesz całą stopę?




Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2024-03-25 20:27:06


Jak się czuję stopę to już skarpety do wymiany
4

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium