SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Być może tak jest. O wiele łatwiej mówić o konkretach jak się coś widzi na żywo. A co do głębokiego przysiadu - to nie niszczy on kolan bardziej od częściowego. To tylko wałkowany mit. Natomiast nie jest też zawsze tak że wszyscy i zawsze powinni robić przysiad atg.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
Tsu, trener też mówił, zeby za nisko nie schodzić. Póki co mamy tak umówione ze jak z samą sztangą robię to sobie schodzę, ale jak dokładam to juz mam stracha i się zatrzymuję jak przekrocze 90.
Pływa środek cięzkości powiadasz? A o co Ci chodzi tak w ogóle i szczególe?:) Nagram następnym razem 20, 25, 30 i 35 i zobaczymy czy na tych niższych jest lepiej czy taki sam chłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To pływanie się objawia mn. tym, na co Paawo zwrócił uwagę, że palce odkrywasz jak wychodzisz biodrami w tył i w tym momencie ciężar jest przeniesiony na pięty, później jak wstajesz, to się składasz i środek przechodzi bardziej na palce, widać to też w torze ruchu sztangi.. chociaż kąt nagrywania nie ułatwia. Środek ciężkości powinien być cały czas na śródstopiu. Jak ciężar jest duży- mniej więcej masa ciała, to zachowanie środka ciężkości jest łatwiejsze, bo nie tak łatwo się odchylić i sztanga sama szuka najkrótszej drogi w dół... a tak, musisz pilnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik
Z ciężarem ciała to sztanga u mnie znajdzie środek cięzkości od razu, bez szukania.:)

A i ATG z pauza wyjdzie bez problemu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Z ciężarem ciała to sztanga u mnie znajdzie środek cięzkości od razu, bez szukania.:)

Tylko gorzej z drogą powrotną..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tsubame33
Paatik
Z ciężarem ciała to sztanga u mnie znajdzie środek cięzkości od razu, bez szukania.:)

Tylko gorzej z drogą powrotną..

Braan udowodnił, że zawsze można wstać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607766
Paatik a ja nie o przysiadach bo się nie znam
To mam inne pytanie. Są jakieś fajne atrakcje dla dzieci w Gdyni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Paatik a ja nie o przysiadach bo się nie znam

Ja na przysiadach znam się tylko troszkę lepiej, niż na bieganiu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium