SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1611766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
Ważyła w weekend 25kg. Ona jest strasznie nieporadna do wzięcia na ręce, od gówniary nie lubiła być noszona i nie uczylismy jej tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja Nitro w sumie danwo nie ważyłam, ale on lżejszy jest koło 20kg pewnie waży
u nas od małego komenda OPA i sam wchodzi na ręce


Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2023-04-05 11:11:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
Czekamy z tymi badaniami - ona była tak przerażona u weta, ze on jej tylko RTG zrobił. Pewnie błąd. Zobaczymy za 2-3 dni, ale wet skłania się ku temu ze jakieś małe ściegno jest naderwane. I ze czasu trzeba i samo się uleczy. Ale kulawizna na drugą łapę, która była wczoraj wskazywałaby na mł zapal kości.
Czekam na telefon od weta bo akurat pechowo był wczoraj na jakimś sympozjum i dzisiaj będzie jeszcze RTG pod tym kątem oglądał.
To by pasowało bo naprawdę w ciagu tygodnia nogi strzeliły jej do góry jak szalone. Nagle z niskopodłogowca się terenówką zrobiła:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
Bziu - bo co nam OPA było jak w załozeniu panna docelowo z 50kg może ważyć? Nawet już w okolicach 1 roku te pieski osiągaja docelową masę.
A naprawdę rudzielec sam wiedział jak OPA zrobić:) Pamiętasz jak ją wniosłam po Twoich drucianych schodach do studio? Też już dobre 20 kilka ważyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
a pamiętam pamiętam, no docelowo to Wam na nic w sumie
ale generalnie ułatwia to sprawę, przynajmniej póki nie wazy 50kg

trzymam kciuki, żeby to nie było nic odkleszczowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
hmm a w sumie z takim psem co wazy koło 50kg to jak potem u weta to wygląda?
nie stawia się psa już wogóle na ten stoł?
z ciekawości pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4383 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108501
A czemu Bziu musi nosic swojego psa po schodach? To normalne zalecenie u niektorych ras?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
U piesków bardzo późno zrastają się kosteczki w stawach. Jakbyś zobaczyła rentgena barków szczeniaczka to tam wszytsko luźniutkie jest. Dopiero w ok. 6 miesiąca kostnieje, a tak naprawdę niektóre stawy to w ok. 1 roku.
szczególnie u duzych piesków i u piesków "szaleńców"łatwo o kontuzje - u nas to pierwszy przypadek, u Bziu drugi:)
Psich sportów też się nie uprawia do 1 roku, typu bieganie przy rowerze etc.
Schodzenie ze schodów męczy barki, a wchodzenie obciąza biodra.


u małych, lekkich piesków gdzie nie ma dysplazji etc. - nie ma tego problemu


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-04-05 12:45:39

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-04-05 12:46:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
05.04.2023 DT
Bardzo chcieliśmy zrobić trening, ale jak wylądowaliśmy na siłce to była 20.15. Obydwoje wyglądaliśmy jak zombie, nawet zaryzykowałam hasło - wychodzimy i idziemy na pizze? Czasami dobrze jak ktoś głupot nie dosłyszy...
Trenio zrobiony, ale miałam pod górkę bo się okazało, ze nie zmodyfikowałam sobie planu po 6 tyg. To plus generalny leń już podsuwało myśli typu "zrób sobie plac zabaw", "nie rób siadów" etc. W końcu zaczęła z myślą, ze zrobię tylko siady. Na szczęście z czasem coś tam jeszcze dorobiłam.
Mimo obcięcia jednego ćwiczenia w łóżku wylądowałam przed północą.
A dzisiaj w nocy pobudka o 4 bo panna po lekarstwach ma "szybką dwójkę". Normalnie przekichane mam ostatnio.

Zastanawiam się czy nie rozpiszę sobie tych siadów i RDL w nowym planie według systemu 12/8/6/4, albo jakoś tak. Bo byłoby to ciekawiej trochę. Z drugiej strony znając moje kompetencje przysiadowe może lepiej powoli rzeźbić te 8p? Ewentualnie jak już nie dam rady przez 2-3 treningi zrobić 8p, to zejść na szóstki?

Wczoraj miska grzeczna (mniej niż 2 tys), kroczki też w dolnej granicy normy 7500.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium