SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1598272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Pozostaje ewentualne zamawianie na Aliexpress i loteria czasowa lub kupowanie z drugiej reki (o ile nie jestescie w calkowitej izolacji). Aczkolwiek wiem, ze oba pomysly sa kontrowersyjne.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
nightingal
No podrożało wszystko do treningu w domu w ostatnich dniach. Ja się zastanawiałem nad dokupieniem trochę obciążenia 0 i jednak sobie teraz odpuszczę. Jak się to uspokoi to będzie można kupić w normalnych pieniądzach takie rzeczy.

Za dwa miesiące, może wcześniej, spadnie popyt i przewiduję że ceny mocno spadną.
Oczywiście, nie te w złotówkach, złoty spadnie wcześniej.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Nie tylko do treningu. Puzzle też podrożały. Wczoraj jeszcze ceny normalne i wybór był, ale mąż potrzebował kompa i w końcu nie zamówiłam. Dziś ceny wyższe o 20zł, mały wybór a firmowy sklep zawiesił sprzedaż online
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
sorki za wcinkę , na wyspie wygląda sprawa ze sprzętem tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
O ile z artykułami spożywczymi raczej nie ma problemu, to zaczynają się problemy z innymi rzeczami. Okazuje się, że nawet siano dla świnek to towar deficytowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Kebul - no to nic tylko kupować... same okazje:)
A Ty masz dostęp do siłki czy siedzisz home?

Viki - sianko??? no tego bym nie przewidziała. Ludzie kupują zamiast papieru toaletowego?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Paatik raczej robią zapasy, a od znajomego z zoologa wiem, ze z dostawami lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Paatik
Kebul - no to nic tylko kupować... same okazje:)
A Ty masz dostęp do siłki czy siedzisz home?

Viki - sianko??? no tego bym nie przewidziała. Ludzie kupują zamiast papieru toaletowego?:)


No wiem, zadne z nich nie jest idealne, bo albo sie nie doczekasz paczki albo narazasz sie na zlapanie wirusa (chociaz uwazam, ze to malo prawdodobne, bo minuta- 2 minuty na zarazenie nie wystarczy, a tyle czasu bys spedzila z potencjalnym sprzedawca).....a sory, zapomnialam, ze juz nie mozna w Polsce wychodzic.

U mnie silki tez sa nieczynne, ale mam duzo sprzetu w domu

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
dzisiaj siedzę , ale jutro zwożę do domu jakiś złom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
KEBUL74
dzisiaj siedzę , ale jutro zwożę do domu jakiś złom

czyli magiczny klucz nie wystarczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium