SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Miss - dzięki. Jakoś tak mało spięte wyszło, ale widać ze po miesiącu przerwy organizmowi się zapomniało:) Trochę musze do tego wrócić bo widzę, że przerwa nie służy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
piatek-sobota-niedziela
Zbiorczo i w kilku słowach.
W piątek były HT, martwy na prostych i kolejne podejścia pod sumo DL. W HT nie doszłam do 140kg, zatrzymałam się na 120kg na 12p, za to bawiłam się dodatkami w postaci skróconego ruchu jak w kas. Martwy na prostych - 50kg póki co wystarcza żeby dwójki ładnie czuły, w planach dołożenie kg - tylko pamiętam że wtedy chwyt puszczał, paski troche pomogą, no ale zobaczę czy będzie mi się chciało bawić z paskami...
W sumo DL - pół sumo wychodziło, żeby pilnować ustawienia prostopadle goleń do sztangi. Stąd filmiki z przodu. Jak się wgrają to wrzucę.
W sobotę siady i jakieś stania, szpagaty, rolowania etc. Wstałam spod 60kg, ale cała pokręcona. Nie miałam asekuracji, więc myślę, że głowa też zadziałała i blokowała.
W niedzielę to w ogóle iść nie powinnam - no ale oczywiście chciało się WL. Natomiast barki nie były gotowe na ponowną zabawę i robiłam po prostu WL z nogami w górze, uczyłam się czucia klatki i innej techniki ściagania sztangi etc. Tak jakoś dziwnie bez nóg:)

Na kiju chyba 80kg


?feature=share



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-10-16 11:39:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
120kg na 12 powtórzeń to ładny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Marta - ładnie, ale już tam byłam:) Pamiętam tą ekscytację kiedy zrobiłam 100kg, potem jakoś spokojnie dokładałam, aż zatrzymałam się na 120kg. I wtedy Madzia namówiła mnie na redukcję liczyb powtórzeń i doszłam do 140kg. I teraz chciałoby się znowu to 140kg co jakiś czas powtórzyć... Szczególnie, ze jem przyzwoicie i siła by była - gorzej z ogólnym zmęczeniem materiału wywołanym przez życie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
16.10.2023 DT
Poniedziałek - spodziewałam się tłumów. Fakt, przyjechałam znacznie później - dla mnie za późno. W planach miało być rolowanie, fikanie, jakieś rozciaganie i inne cuda wianki. Jednym słowem luzik. Ale jak taka przyjemnie pusta siłka była to zrobiłam sobie lżejszy trening tyłka, dwójki (tak ten martwy na prostych z 50kg to ciężko idzie) plus trochę kombinacji przysiadu wykrocznego na Smithie. I fajnie ten przysiad szedł bo wreszcie nie czułam że ręce bolą prędzej niż czwórki... Do postawienia nogi z przodu na stepie jakoś jeszcze nie dojrzałam - tu się gibałam - ale pewnie za jakiś czas do tego wrócę. No i brzuch wreszcie wleciał.
Generalnie wyszłam zadowolona i przyjemnie zmęczona - czyli swój cel osiągnęłam. Fun był!
Jak mi dzisiaj remontowcy nie zameldują, ze musze sprzątać dół chałupy to będzie siłka - albo plecki albo wczorajsze cuda-wianki:)


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-10-17 09:10:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3355 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108100
A pamiętam kiedyś bardzo fajnie wchodził ci przysiad z safety barem, nie chcesz robić takiego? Wolisz na smithie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Mam przymusowy deload. Chora jestem a w weekend czeka mnie przymusowe sprzatanie części chałupy po malowaniu - trzeba mieć gdzie przenieść graty, żeby resztę malować. Dobrze, ze ekipa mi się ogarnieta trafiła i sami nawet lampy pomyli - takie co z rusztowania tylko dostęp do nich był.
No, ale rege to to nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3355 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108100
Uu, biedna, moze zatrudnij kogoś do tego sprzątanka (niekoniecznie pro ekipe, tylko moze faceta, synow), a ty się trochę pooszczędzaj, tym bardziej że jesteś chora.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-10-20 12:32:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Do sprzatania to oni sie nie nadają- ale nosić będą, już usłyszeli żeby sobie plany na weekend zmienili. Chociaż nagle wychodzi, ze tylko ja chciałam remont....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium