SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1608546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607844
Tsu na pospinane czwórki uważaj, bo to może przyczynić się do problemów z kolanami. I polecam rolować pasmo biodrowo-piszczelowe. Mocno boli ale lepiej nie zaniedbywać bo itbs to jedna z najczęstszych kontuzji u biegaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Roluj i dużo siedź po turecku, a takie dyszki na "regenerację" to nie wiem, nie wiem, chyba tylko dla naprawdę mocno wytrenowanych ;) Nie czułaś żadnego dyskomfortu w kolanach? Kłucia? Igiełek? Zawsze powtarzam, że lepiej raz czy drugi mieć lenia niż się potem leczyć :D Im wyższa motywacja, tym wyższe ryzyko kontuzji XD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22044 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627651
Kry-cha, kompa sobie zalałam pisząc Ci rano odpowiedz... Jakiegos starego wyciągnęłam gdzie nie mam połowy danych...QRWA!!
Teraz mi pół roku maili ściąga...
Nic nie bolało, dzisiaj nogi ciężkie i tyle. Może wreszcie przywykło wszystko do biegania?
Ale siadanie po turecku jest dobrym pomysłem, natomiast rolowanie zaczęło od niedzieli być bolesne jak diabli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22044 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
ja kupilem rolleraz pol roku temu, ale rollowalem moze raz. Czujesz roznice po rollowaniu?

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607844
Ja czuje dużą różnicę. Jak biegałam po 15-20km i od razu po przyjściu do domu rolowanie i rozciąganie to na drugi dzień było ok. Jak brakło czasu to kolejnego dnia nie mogłam chodzić.

Kry-cha bez przesady z tym 10km, przecież Paatik nie jest osobą która wstała z kanapy i postanowiła sobie przebiec 10km. Biega regularnie od dłuższego czasu po 5-8km, więc nawet taka dyszka raz w tygodniu nie powinna zaszkodzić. Wiele planów biegowych zakłada raz na tydzień dłuższy, spokojny bieg i stopniowe zwiększanie kilometrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki

Kry-cha bez przesady z tym 10km, przecież Paatik nie jest osobą która wstała z kanapy i postanowiła sobie przebiec 10km. Biega regularnie od dłuższego czasu po 5-8km, więc nawet taka dyszka raz w tygodniu nie powinna zaszkodzić. Wiele planów biegowych zakłada raz na tydzień dłuższy, spokojny bieg i stopniowe zwiększanie kilometrów.

A Galloway to nawet zaleca w planie na 5km marszobiegi do 16km .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ile w końcu jesz tych kalorii pani kombinatorko?

tak to jest jak się ucina więcej niż Ci zalecają :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22044 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627651
Kierowniczko - stan głowy się poprawił, ale lecim na 1800. na koniec tygodnia sie zważę i pewnie powrót do 1600x5/2x1900
Na razie jestem na maxa zdenerwowana (miało byc inne słowo) bo mi inne liczydła kalorii nie podchodzą, a potreningu jest do bani aktualnie...
Dzisiaj tak wyszło. Płatki owsiane idą na razie w odstawkę - chociaż dzisiejsze czekoladowe były super - ale brzucho umiera...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22044 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627651
24.06.2020 DT
Góra, więc poszłam chętnie mimo ogólnego stanu typu "opuchnięte drewno". Bardzo gorąco dzisiaj u nas było.
Według Gremlina się leniłam, a w WL już 37kg mi przypomniało że trudno i rozpiętki z 4kg też łatwe nie były...
Rozpiska z treningiem na zalanym kompie była, więc uzupełniałam z kartki od nowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium