SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1608943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627661
Tsu - bo od kilku dni w robocie nie odklejam doopy od fotela. Niedługo sobie pampersa założę....
I mam taaaką głowę, ze myślę tylko o tym jak stad uciec.
Moze w weekend wywioze do domu tą sztange
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22615 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356274
Paatik, jak Ty się teraz czajnikami bawisz, to zerknij na kanał do Andżeliki ze strongfirst: https://www.youtube.com/user/PowerWorkoutTv/videos - może Ci coś podpasuje z proponowanych treningów.

Dodatkowo w sklepie CKB mają fajne zestawy treningowe w pdfach po 19 zł, podlinkowałabym ale pewnie poleci, że reklama konkurencji, więc google it.

A w kwestii ławeczki to kilka cegieł/pustaków i w miarę solidna deska powinny rozwiązać problem. Sklep budowlany, pobliska budowa i jesteś ustawiona. Moja pierwsza domowa ławka do ćwiczeń przyjechała z jakiegoś harcerskiego wypadu, a składała się z deski przybitej do dwóch okrąglaków. I była niezniszczalna.
2

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627661
02.04.2020
Miał być dzień lenia, ale że mi Tsu przypomniała o sztandze, to jak wychodziłam z roboty to się wymknęłam jeszcze na strych i coś tam popodnosiłam. Doopka poczuła i strasznie się cieszyłam. Nawet doładowałam małymi talerzykami do 65. I jak wykorzystam takie stare zardzewiałe to i 70 dałoby się zrobić...
Treningiem bym tego nie nazwała bo potrwało może 15 minut, ale głowie od razu lepiej.
Wieczorem machnęłam domową czekoladę z 1/2 kostki masła. Całej nie zjadłam, ale tak 1/5 całości na pewno. Mniam wyszła bo dużo kokosu i śliwek suszonych. Na wszelki wypadek kalorie nie liczone, ale mogłabym to jako cheat meal potraktować bo przez 3 tyg. byłam grzeczna i waga leciała.
Dzisiaj home office,to jest szansa, ze mnie tak bardzo krew nie zaleje.
A i mam ketelki jeszcze 24kg i 12kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Z 70 kg to już nawet ja bym miała co robić 24 kg też do swingu idealne będzie.. doopka nie oklapnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Paatik
Bziu - ja Ci szczerze napisze, ze słowa PLAN nie ma teraz w moim słowniku. Ani w robocie ani w domu - wszystko idzie na wariata. Jeszcze do wczoraj miałam nadzieję na ławeczkę z cf - ale chłopaki tylko KB wypożyczają (moze chcesz?)... Nie chcą ławeczki dać.
KB jeszcze mam szanse mieć 2 nowe- wiec tez czekam. Chyba takie niezobowiazujące popierdółki teraz będą bo nie chce się planem stresować. Moze jak w robocie cos wejdzie na normalne tory?
Biegać w lesie chce 3x week i łaże na strych na MC z 60kg:)

Całą noc nie spałam tylko kombinowałam jak kupić potrzebne odczynniki - z rynku w europie wyparowało wszystko... Samoloty z przesyłkami nie latają - w Chinach, Francji - wszedzie dramat z dostawami.


ciekawe czy jeszcze coś zostało z tych kettli cf
ja mam dwie dwunastki w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627661
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627661
Dobra - jak w takich warunkach? Są jakieś okna życia dla mniejszych i bardziej kudłatych synków???






Night - Ta izolacja na 4ki to jakoś tak miała wygladać? Coś tam czuć, ale raczej nie moje....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Paatik chętnie przygarnę, będę mogła wychodzić z domu aż 3x dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22615 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356274
Zamknięte drzwi do pokoju powinny pomóc.
Uroczy ten Twój futrzak.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium