SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1598164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Lokomotywa ruszyła




A z Twoim bieganiem wiem jak się skończy


Edit: (prawie zapomniałem) Siostro, gdzie fota?





Zmieniony przez - fanss w dniu 2019-07-28 19:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Jaka fota? A Wy czytać umiecie? Zamówiłam... jeszcze nie przyszły. Jak przyjdą to cosik wybiorę i w połowie sierpnia na urlop. I wtedy jak nie nawalę to fota.
No moze jeszcze fota jak zdecydować sie nie będę umiała na krój/kolor etc.:)
Fanss - musisz czujność zachować:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
A gdzie tym razem planujesz wypoczywać??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ekstra.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Paatik
Jaka fota? A Wy czytać umiecie? Zamówiłam... jeszcze nie przyszły. Jak przyjdą to cosik wybiorę i w połowie sierpnia na urlop. I wtedy jak nie nawalę to fota.
No moze jeszcze fota jak zdecydować sie nie będę umiała na krój/kolor etc.:)
Fanss - musisz czujność zachować:)


taka to pożyje wróciła z urlopu i szykuje się na kolejny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
29.07.2019 DT
Długo się wahałam czy iść na siłkę (i na którą), czy do lasu. Po 8 godz. w robocie gdzie miałam ponad 30 stopni marzyłam o klimie, więc poszłam na dużą siłkę. W poniedziałek robić górę, gdzie mam w planie WL - czysta głupota. Dopchać sie do ławki nie mogłam - bo przecież wszyscy muszą...
Generalnie tak sobie mi to wyszło.
Rozgrzewka - jak w planie, plus jeszcze trochę gum od siebie:), ok
Narciarz - powinnam robić na 20kg i zrobiłam, ale robiąc rozgrzewkowe na 10kg i 15kg czułam lepiej plecy. Dorobiłam więc 2 serie jeszcze na 15kg. I tak sobie myślę, zeby póki te plecy takie ciężkie to wyczucia dla mnie to robić 15kg...
WL - miało być 5x5 22,5kg. Zrobiłam 5x5 z 25kg. Trochę się potem pobawiłam z 30kg - byłam ciekawa jak będę "czuć ciężar", gdy robię jak Bziu pokazała... Generalnie wniosek taki, ze ławka w Zdroficie to doopy jest i nie idzie tak ładnie się umościć jak sie nauczyłam z Bziu.
Seal row - tutaj to makabra całkowita. I z ustawieniem sensownym ławki (wszystkie ławki miały jakieś elementy poprzeczne ograniczające drogę sztangi) i z założonym ciężarem. Zrobiłam z 15kg zamiast 20kg i tylko niektóre weszły gdzie miały wejść.
Ściąganie linki wyciągu górnego - jak zaplanowane, 25kg x3 x12 - tutaj idzie mi coraz lepiej się pilnować i czuć najszerszy.
Power rise - z 1kg x3 x15 - według mnie było ok, albo blisko ok:)
Czachołamacze - 15kg mnie pokonało, po 10 powtórzeniu poczułam lewy łokieć i się przestraszyłam. Zrobiłam z 12,5kg, ale ciągle ten łokieć coś do mnie mówił. Dobiłam tricka ściągając warkocz
Opuszczanie nóg - ok

Odczucia więc lekko średnie,już nigdy na ten trening tam nie pójdę. Ale wróciłam na pewno w lepszym nastroju niż szłam...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
30.07.2019DT
Kontynuacja 4 tygodnia planu - ulubiony trening na dół.
Wszystko zgodnie z tym jak Bziu zaplanowała - trochę walczyłam z uginaniem hantli na 2ki, bo mi się trzymać nie chciała.

MC, block pull - 5x5, 55kg. Tak dobrze się robiło, z jeszcze sobie 10 na koniec machnęłam:)
GB - 3x8, 70kg. Zrobiłam 3x12, i w bonusie jeszcze ostatnie przytrzymałam na gorze licząc do 12. CZUŁAM!!!
Bułgary - 5kg KB, 3x10. Zrobiłam jak zaplanowane, trochę na początku chwiało, ale ok. Męczy.
Uginanie na 2ki z hantlą - 3x10, 12kg. Wojowałam z tymi hantlami, więcej niż mniej zrobiłam, ale głównie łydkę czułam... Uzgodnione z Bziu,ze podciąganie piłki będę robić jak nie mam nikogo do pomocy.
łydy siedząc -3x10, 25kg. Weszło 4x
Plank 4xmax, trzęsawka galarety - od 15 do 30s.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
31.07.2019 DT
Kto rano wstaje temu....
Poranny trening z Bziu, a potem dyla do roboty.
Trening edukacyjny, nastawiony na łatanie braków w czuciu i technice:)
Wszystko sie sprowadza do wyczucia najszerszego, a on jakoś się strasznie u mnie maskuje (czytaj "nie ma go, to i nie ma jak wyczuć").
Narciarz, WL, seal row na ławce pochyłej, goblet, przyciąganie piłki na 2ki i przypomnienie ustawienia żurawia na ławce rzymskiej (tu mam jakieś masochistyczne zapędy).
No i na dzisiaj jestem DONE!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium