SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1598306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Silne barki to nie wszystko. Czytam ostatnio książke o kalistenice, tam jest trochę na temat stania na rękach i problemem może być mój słaby brzuch i hiperlordoza. Musze na tym w końcu popracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Przy staniu na głowie tez się bałam braku mięsni brzucha, a potrafię je jakoś "wciągnąć" do góry... Więc to chyba taki tekst o miesniach core, który zawsze do wszytskiego piszą,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
17.06.2019 AEROBY
Ostatnia terapia Młodego, dla mnie ostatni park. Specjalnie mało jadłam na obiad o 16 (za to lunch był obfity, placek z owocami z owsianej) - tylko kawałek kurczaka, kilka szparagów i fasolki szparagowej. Niestety lepiej byłoby w ogóle nie jeść, bo jeszcze o 18 czułam ten obiad i źle mi sie biegało.
Wyszły interwały (krótsze najpierw, dłuższe potem) tak jak zaplanowałam, widać że kadencja też tam gdzie jest "szybko" wyższa... Ale generalnie do d... takie bieganie. Najlepiej to się na czczo biega. W czwartek święto, jak nie będzie padało to sobie rano do lasu polecę.
Potem jeszcze 1,5 okrążenia parku spacerkiem na cooldown.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
A gdzie tam na czczo nie lubię jak mi w brzuchu burczy z głodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Ale mi rano tak do 11 nic nie burczy.... A dzisiaj to skrzydełko kurczaka i 30 g piersi - taki drobiazg- ciązyło strasznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
18.06.2019 DT
Zaczynam odcinać kupony od wakacji:) Nie muszę rano ogarniać facetów do szkoły.
Poranna wizyta na siłce niedaleko roboty. Jeden z krótszych treningów - ale zrobiłam co chciałam i co mogłam, biorąc pod uwagę wyposażenie. Fajnie bo o 7 na siłce 2 osoby razem ze mną:)
Cycki, barki i łapki - juz nie pamiętam kiedy ostatni raz robiłam - a lubię robić najbardziej. Wyciskanie hantli na skosie (robocze 4 x12px10,5kg), przenoszenie hantla za siebie (robocze 4 x12px10,5kg), OHP (robocze 4 x 8px15kg), arnoldki (4x 12px5kg), sztanga łamana na tricka do czoła (4 x 12px10kg), bicek uginania z hantlami 3x10px7,5kg. Brzuch mix.
Minusy siłki - brak normalnej ławki do WL, zamiast ławki ze stojakiem są haki przy boxie do cf i tam ludzie podstawiają ławki. Dziwny system hantli co 2,5kg (na barki unoszenia do boku to jednak 5kg jest za ciężkie, 2,5 za lekkie, czyli 3 i 4 brakowało). Brak wyciągu.
Plusy - duże talerze 10kg (mogę MC robić), sztangi z ufixowanym ciężarem, maszyna na plecy z oparciem na klatkę piersiową, fajna suwnica.

Czyli mogę dzisiaj popołudniem na rower skoczyć, jak mi życie nie stanie na drodze:)





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-06-18 08:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Mimo pełnego brzucha ładnie to bieganie wygląda. Mądre głowy od biegania powiedziałaby że odcinki interwałowe nieco za szybko ale mi się podoba. Przeplataj to ze spokojniejszymi biegami ciągłymi, czasami jakieś podbiegi i na razie styka. Dobrze byłoby celować na kilometraż 15-20 km/tygodniowo.


Co do biegania na czczo. Różnie ludzie tu mają. Mi się na czczo biega dobrze- pod warunkiem że to jest rano :) Przed biegiem ba czczo nożna zjeść coś malutkiego słodkiego mniamuśnego- od razu humor lepszy, i większa motywacja żeby wyjść i to spalić :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Drogi Turoniu - 20 km tygodniowo to nie mam szans, na razie jadę na 2 treningi x ok. 5 km - i patrzę co biodra powiedzą:) Jak biodra się uspokoją to może i ten trzeci wpadnie...

A taka kosteczka czekolady rano przed wyjściem z domu faktycznie mogłaby dodać mi skrzydeł:) Dobra rada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
18.06.2019 cd. AEROBY
Rower był. Koszykarz dał mi popalić - ja bym jechała długo i wolno, a on wręcz przeciwnie. I lubię z nim i nie lubię:)

Inna sprawa, ze jego rower jest zdecydowanie dla niego za mały, garbi się jak jezdzi. I tu pytanie do Turonia lub Szajby - da się kupić taki rower, żebym mogła na nim jeździć ja (jak jemu sie nie bedzie chciało) i on (jak sie łaskawie zdecyduje ze mną pojechać)? Taki żeby bardziej po górkach jeździł? Czego szukać? Żadne z nas nie jest zapalonym kolarzem i raczej nie bedzie - więc bez wyuzdanych modeli z półki lux torpeda, jakbyście mogli, please:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Jaka jest różnica wzrostu między Wami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium