SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 447230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2280 Napisanych postów 6670 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 522099
Szajba, coś sie obawiam ze nie mam takiego stołka... No i w domu by się nie dało, co chwilę ktoś, coś. Na obu siłkach nieosiedlowych mam pudło, które by podeszło- tylko ludzie się będą dziwnie patrzeć:)

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2280 Napisanych postów 6670 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 522099
Wracając do rzeczy ważnych - znalazłam tego sumo high pulla co mi wczoraj nie szedł. Wrzucam sobie, może jak popatrzę kilka razy to mi pójdzie?:) ALe to nie mój ruch, tak mi łokcie mówią:(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3019 Napisanych postów 27711 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 627361
To nie jest ruch jakichś 60% całej populacji ludzi - więcej szkód jak pożytku.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1205 Napisanych postów 2748 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 227227
w sumie też nie wiedziałam na co to potrzebne, ani to nie przygotowuje do clean&jerk, ani do power clean, było to dla mnie bez sensu i w ogóle tego nie robiłam później.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

http://www.sfd.pl/DT_Nene87-t1159713-s155.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Zawsze Was lubię, ale czasami bardziej... Teraz jest to "czasami".
Źle mi było z myślą, ze mi nie szło - teraz zdecydowanie lepiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 498 Napisanych postów 2345 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 145404
moze Paatik boi sie, ze jej kaptury zmaleja
wez nie kombinuj, tylko porob proste konkretne cwiczenia z m-c i wtedy sie martw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2287 Napisanych postów 8653 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 496607
Paatik ja tez gdzieś słyszałam czy czytałam, że ten high pull jest bez sensu, dla większości ludzi ruch nienaturalny, nie służy łokciom i barkom, korzyści szczególnych nie daje, więc lepiej odpuścić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Strumyk "weź nie kombinuj, tylko porób proste konkretne ćwiczenia z m-c" -no weź porób:) Dzisiaj będzie robione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natalijka Doradca
Ekspert
Szacuny 2256 Napisanych postów 7134 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 307486
ja high pulla nie robie, jakos nigdy 'nie przekonywało ' mnie to ćwiczenie :)
1

http://www.sfd.pl/[BLOG]_natalijka__Mistrzyni_Polski_WBBF_WFF_2018_str.609-t1086760-s609.html#post-18499338 Dziwna Pani co chce być kulturystką!

pomoc w układaniu treningów, cykli, diet: natalijka88@gmail.com
pisz na lajcie, na wszystko odpowiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 834 Napisanych postów 8010 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 287942
Kettel dotarł?
Będzie fotka?
Gdzie kupiłaś?

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

;