SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1615044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627840
U nas Młody cytuje konwencje odnośnie obowiązku rodziców dostarczenia dziecku dostępu do mediów - zawsze wtedy mu kasę na gazetę daje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja miałem szczęście i jakoś wiele kłopotów z dzieckiem nie miałem.
Ale bardzo mocno kładliśmy nacisk na samodzielność. Mam niepełnosprawną siostrę, w zasadzie jakby była wychowywana normalnie, to po paru latach by nikt nie zauważył. No ale niestety w miarę samodzielnie zaczęła funkcjonować po śmierci rodziców już jako dorosła osoba ale to już za późno. Tak, że znam trochą temat. Na mnie też to wpłynęło, matka tylko na siostry zerkała bo druga znowu chora, a ja miałem luz. Wszystko toczyło się szybciej i nie żałuję sporo zrobiłem życie trochę poznałem zresztą córka też wcześnie radziła sobie sama.
Myślę że tak lepiej, oczywiście nie namawiam do zaniedbywania dzieci ale nadopiekuńczość jest chyba gorsza.
Rozgadałem się.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Tsubame33
Oj tam, ja do połowy studiów byłam grzeczna a później męża poznałam..


Łączę się w bólu

--EDIT--
Miało być, szczerze współczuję


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2019-02-01 21:52:50

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2211 Napisanych postów 6191 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311283
Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem hej
Prała matka, prała matka gdzie popadło hej

No, i jakoś psychopatów nie wychowała...a moje ciągoty do innych stanów świadomości to wrodzone, siostra np czysta całe życie. Ja w życiu dziecka nie uderzyłem, ale kiedyś zasady byłe jasne proste i przejrzyste, a teraz konwencje cytują, na policję chcą dzwonić Sam złapałem się na tym, że powoli zacierają się granice kto rządzi a kto słucha...no i musiałem wprowadzić zmiany. Pewnie, mi łatwiej niż Paatik, ale ten wpis to taki bardziej ogólny jest.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to chyba kurcze trochę nadopiekuńcza jestem niestety, ale mąż równoważy, wiec grunt to się uzupełniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co tu taka cisza u Paatik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Tsubame33
Ja to chyba kurcze trochę nadopiekuńcza jestem niestety, ale mąż równoważy, wiec grunt to się uzupełniać


U mnie podobnie, moja żona przesadza trochę, ale czy to takie złe, nie jestem pewien. Dzieci mają też swoje zadania i wymagamy oboje pewnych rzeczy od nich. Ja czasami się łapię, że chcę zbyt idealnych dzieci i bywam zbyt krytyczny, ale żona stawia mnie do pionu w takich momentach. Mam też wyrzuty sumienia, że swoim wypadkiem skrzywdziłem dzieci i żonę. Siebie nie żałuję.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627840
Tsu - cisza bo pisać nie mam o czym. W piątek był trening, ale był do doopy, chociaż najłatwiejszy: na górę na maszynach. Nie wiedziałam co się dzieje. A w nocy z piątku na sobotę spadły na mnie wszelkie plagi egipskie. No ok, przynajmniej jedna - dorwała mnie jakaś franca i trzyma. Wirus grypa like. I mam przerąbane po całości... Leże jak takie zwłoki i tylko nos wycieram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No patrz, a z Paawem się nie przytulałaś przypadkiem? Zdrowiej zatem szybko Paatik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Grypa na łączach nam się widać panoszy jakaś.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium