SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Dam Ci linka do fajnej wersji rozpiętek. To taki klasyk gatunku gdy na siłowniach było mało sprzętu - ale pierwszy raz trafiłem na filmik gdzie ktoś to ćwiczenie robi - a ciężko je opisać żeby było to zrozumiałe dla odbiorcy komunikatu. Możesz wypróbować. Zobacz film tak gdzieś od 17:00 minuty.




Zmieniony przez - nightingal w dniu 2021-06-11 11:22:49
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Pierwszy raz jak się robi to masakra - potrafi aż telepać przy ostatnich powtórzeniach. Ale fajne jest uczucie po kilku seriach jeśli idzie o spięcie klatki (i nie tylko).

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
11.06.2021 DT
Kiepski jakiś czas mam w tym tygodniu- marudna i leniwa jestem - i jadłabym słodkie...
Siłka była - cała poświęcona najważniejszej części ciała u człowieka. Przyjechał dzisiaj nowy nabytek i byłam pierwszą testującą. Trap bar. Zważony komisyjnie - sama ramka ma 20kg. No i kombinowałam dokładając trochę obciązenia. Czwórki czułam bardziej niż zwykle, ale może to wina małych kółek. Będzie wyżej, może te 4ki nie będą potrzebne. Może trochę za szeroki rozstaw rąk mam - ale to wymuszone rączkami. Tak czy inaczej fajnie było dobić tyłek po GB, rzymskiej, reverse hyper, GM i HT. Brzuch był.
Chwilka jogowania - próba dogadania się z wczorajszą asaną. Już kumam o co chodzi - im bardziej się odpychamy tą jedną ręka od podłoża, tym bardziej klatka idzie do nogi a ta noga wyprostowana idzie jeszcze wyżej do góry. Taka waga się trochę robi. Fajne uczucie. Ale teraz musze jeszcze dopieścić.











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Paatik

Siłka była - cała poświęcona najważniejszej części ciała u człowieka.


Dla kobiety chyba
Dla większości facetów najważniejszą częścią ciała którą można przetrenować, znaczy się mięśnie ma , jest bicek
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Piękna asana! Ja ostatnio miałam taką refleksję, że nie docenia się tego, jak ważne w jodze są silne poślady. W wielu asanach ładny kształt można osiągnąć tylko dzięki temu, że ma się siłę porządnie docisnąć poślad. I tutaj chyba właśnie przydałoby się po osiągnięciu równowagi na dole jeszcze tym pośladem dosunąć nogę. Bo zakres bierny to jedno, a aktywny drugie. No ale wiadomo, joga to tylko takie rozciąganie :p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
Krycha - tutaj to uczucie wagi jest super fajne. Pchasz ręką w ziemię i od razu klatka idzie sama bardziej do pionu i ta noga u góry się sama prostuje. Pieknie dwojki i poślad po tym pieką:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
12.06.2021 active rege
Ciemno i leje u nas od rana. Jakoś weny nie miałam na ławkę i barki - poszłam na matę.
Plus kilka prób L sit (jak juz nogi lekko wyprostuję to 4ki mnie bolą jak diabli). I próba przysiadu ala Ripley - jakoś pokracznie te moje nogi przy przysiadach wyglądają...
Macie - pośmiejcie się:)














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607766
Paatik a w zwisie l-sit próbowałaś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium